Gimtadienio proga Gytis Ivanauskas pasidovanojo kelionę į Tailandą

Gytis Ivanauskas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-05-30 13:19
Ar gali būti geresnė gimtadienio dovana nei kelionė į tolimą ir egzotišką šalį? Matyt, kad ne. Bent jau šokėjui ir choreografui Gyčiui Ivanauskui tokia kelionė atrodo puikiausias būdas pailsėti po sunkaus ir sekinančio spektaklių bei darbų sezono.

Šį trečiadienį Gytis su savo gera bičiule ir kolege Justina Žemaityte iškeliavo į Tailandą, kur poilsiaus kelias savaites.

„Aš visada mėgstu pasidaryti sau staigmeną gimtadienio proga – kokį teminį vakarėlį surengti ar aplankyti įdomesnę vietą.  Šį kartą – vieta tikrai labai įdomi“, – Žmonės.lt atskleidė pats sau kelionę pasidovanojęs šokėjas.

Pirmą kartą Tailande viešėsiantis pašnekovas čia ilsėsis daugiau nei dvi savaites, tačiau kelionė nuo A iki Z nėra suplanuota. „Žinau, kad turiu užsakytą viešbutį ir kad yra nupirkti trys vietiniai skrydžiai. Keletą naktų praleisime Bankoke, tada skrisime į Čiang Majų, kur džiunglėse jodinėsime ant dramblių, ir tada skrisime į pietus – Ko Samui salą. Ten tikras rojus – paplūdimiai, omarai ir vien poilsis“, – jau suplanuotas kelionės detales papasakojo G.Ivanauskas. Kertinius atostogų planus padėjo sudėlioti šokėjo draugai, kurie Tailandą yra išnaršę skersai išilgai.

Kelionės išvakarėse kalbintas Gytis, paklaustas, ar jau susikrovė kelioninį lagaminą, nusijuokė, kad į Tailandą vešis tuščią lagaminą. „Draugai pasakojo, kad reikia pasiimti tik kojines ir triusikus, nes visa kita ten galima nusipirkti labai pigiai“, – kvatojo bereikalingu bagažu neapsikrausiantis šokėjas.

Kelias savaites truksianti viešnagė Tailande – ne vienintelė Gyčio laukianti išvyka šią vasarą. „Kai per tris mėnesius du kartus atsidūriau ligoninėje, pačiam dėl savęs pasidarė neramu. Todėl didžiąją dalį vasaros sau padovanojau. Manęs dar laukia pusiau darbinė kelionė į Turkiją, paskui lėksiu į Londoną, o rugsėjo pradžioje su mama vyksime į vieną Latvijos pajūrio kaimelį“, – atostogų planus atskleidė pašnekovas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai