Gimtadienio išvakarėse Viktorija Arlauskienė atskleidžia pirmagimio lytį: „Jau tuoj susitiksime“

Viktorija Arlauskienė/ Dariaus Gražio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-10 14:06
Iki pirmagimio atėjimo į šį pasaulį Viktrorijai ir Kęstučiui Arlauskams teliko mėnesis. Šeimą sukūrusi pora nebeslepia – kartu jie augins sūnų. Tačiau mėlynai kambario Viktorija sako dažyti nesiruošianti. „Yra daug ir kitų spalvų“, – nusišypso.
Birželio 10-ąją menininkė ir dainininkė dalijasi nėštumo grožį įamžinančiomis nuotraukomis ir jautriomis mintimis.

„Šiandiena man yra kažkiek ypatinga, nes ji – paskutinė mano 29 gyvenimo metų diena. Rytoj įžengsiu į 30, man visada tas skaičius asocijavosi su branda ir moteriškumu. Atrodo, per šiuos metus padariau daugiau nei per visą savo gyvenimą. Šeima yra pats svarbiausias gyvenimo etapas, ir per vienerius metus aš ir mano gyvenimo meilė, sukūrėme savo šeimą. Žinoma, iki sūnelio gimimo liko mėnuo, bet kas tas mėnuo, rodos jau ranka pasiekiamas, mus skiria tik plonytis odos sluoksnis ir keletas savaičių. Jau tuoj tuoj susitiksime“, – sako žinoma moteris.  

Viktorija Arlauskienė/ Dariaus Gražio nuotr.
Viktorija Arlauskienė/ Dariaus Gražio nuotr.

K. Arlauskas Viktorijai pasipiršo per 2017-ųjų Kalėdas. Poros vestuvės įvyko 2018-ųjų vasarą, birželio 16-ąją. Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Vilniuje, Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Viktorija Arlauskienė

Photo: Monika Dovidaitė Mua&Hair: Jurga Kartu Style: Irina Cybina

„Dauguma matė, kad santykiai gražūs ir mes tinkame vienas kitam. Klausinėjo, kada bus vestuvės, ar dar nenorime vaikučių. Visada sakiau, kad vaikus gimdyti noriu po vestuvių ir šio plano sėkmingai laikausi“, – kadaise yra sakiusi Viktorija.

Dabar ji pastebi, kad jųdviejų su Kęstučiu gyvenime viskas vyksta beveik kas pusmetį. Sužadėtuvės, santuoka, o pagaliau ir planuota bei taip laukta pirmoji atžala. 

Naujausi straipsniai