Gimtadienio išvakarėse Agnei Petravičienei teko skubiai atšaukti šventę

Agnė Petravičienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-07 08:00
Lapkričio 7 dieną 41 metų gimtadienį turėjusi minėti Agnė Petravičienė dėl asmeninių priežasčių iškilmingos dienos išvakarėse atšaukė vakarėlį. Žmonės.lt ji prisipažino, kad taip pasielgti tenka pirmą kartą gyvenime.

„Šiuo metu dirbu ir esu Lietuvoje. Nežinau, kaip geriau jums tai pasakyti, tačiau dėl tam tikrų aplinkybių, manau, tenka gimimo dieną atšaukti. To mano gyvenime dar nebuvo ir tai pirmas kartas“, – paslaptingai gimimo dienos išvakarėse kalbėjo moteris.

Pasiteiravus Agnės Petravičienės, kas nutiko, ši nenorėjo leistis į detales. Atsakiusi, kad tokio pasirinkimo priežastys yra asmeninės, moteris nedaugžodžiavo.

„Man visai neliūdna. Aš taip elgiuosi, kad man būtų gerai, o ne kitiems, nes tai juk mano gimimo diena. Egoistiška, argi ne?“ – retoriškai klausė ji.

Žmonės.lt primena, kad visai neseniai atlikėja pademonstravo ant jos piršto sužibusį žiedą. Moteris buvo iškėlusi sąlygą. Agnė apie tai, ar ji susižadėjo ar ne turėjo pranešti iki savo gimtadienio. Verdikto Agnė taip ir nepasakė. Ar tai reiškia, kad ji atsisakė?

Primename, kad šiuo metu A. Petravičienė gyvena Alytuje. Jos sūnui – jau dvidešimt, jis baigė pirmą programavimo studijų kursą. Moteris šiais metais įrašė keletą naujų kūrinių, bet tikino, kad į didžiąją sceną grįžti ji neplanuoja. Agnė kiekvieną kartą gavusi per daug dėmesio nuo jo pavargsta, tad visada norisi laiko skirti sau ir ypač gimtadienio proga pabūti egoistiška.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai