Gimtadienio dieną Eglė Jakštytė kalba apie karjerą ir šeimą: „Nuoširdžiai tikiu likimu ir tam tikromis aplinkybėmis“

Eglė Jakštytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Eglė Jakštytė rugpjūčio 18 dieną pasitinka su šypsena: „Dar guliu lovoje. Mylimasis paprašė nieko nedaryti ir pasilikti ten, kur esu. Išvažiavo ir žadėjo grįžęs pagaminti pusryčius.“ Nepaslaptis – šie metai Eglei ypač turtingi. Per juos nutiko daug dalykų. Suradusi antrąją pusę ji trokšta atsiduoti darbui, įrašyti bei išleisti naują albumą ir... Jau galvoja apie tą artėjančią dieną, kuomet laikas kurti šeimą.

„Vakare laukia koncertas Alytuje. Kadangi 25 gimtadienį švenčiau audringai su būriu draugų, šiais metais nusprendžiau pasiduoti susiklosčiusioms aplinkybėmis. Pamaniau, jog jei turėsiu koncertą – truputį padirbėsiu. Jokiu būdu nesakau, kad nešvęsiu“, – apie planus pasakoja atlikėja.

Drauge į Dzūkiją važiuos ir Simonas su dainininkės bičiuliais. Būtent mylimasis šiandien moterį privertė negalvoti apie blogą orą. Vos išaušus rytui, jis paprašė Eglės dar nesikelti, šiek tiek patinginiauti ir išvyko į miestą parūpinti visko, ko reikia šventiškiems pusryčiams.

Kalbantis su dainininke apie praėjusius metus, jos balse girdimas džiugesys išduoda, kad ji turi viską, ko reikia žmogui, kad šis jautusį gerai. „Per pastarąjį laiką tiek daug įvyko. Kartais atrodo, jog praėjo ne vieneri, o trys metai.“

Eglė išties daug keliavo, pamatė pasaulio. Surado artimą sielai žmogų, o jos karjera klostosi puikiai. Ko dar galima norėti?

„Taip. Pagalvoju apie šeimą. Teisingas tas posakis, jog laikas kapsi. Ateinančiais metais linkiu sau kuo daugiau kūrybos, naujo albumo o tada...“ – nutyla.

„Daugelis moterų gyvenimą planuoja. Jų pasaulyje viskas apskaičiuota ir tvarkingai sudėta į stalčiukus. Esu šiek tiek kitokia. Nuoširdžiai tikiu likimu ir tam tikromis aplinkybėmis. Tikrai gražu, nemeluosiu, būti jauna mama. Norėčiau mažylio iki 30-ties, bet... Kaip Dievas duos.“

„Dažnai sakoma, kad jei per gimtadienį neišlieji nei vienos ašaros, anoks čia gimtadienis. Kartai labai daug tikiesi iš šios dienos. Atsikėlus su nekokia nuotaika gali aplankyti ir liūdesys. Šiandien neliūdžiu, nors oras nedžiugina. Manau, kad šventė bus pakili“, – paklausta, ar kartais neaplanko melancholija atvirai sako Eglė.

Dainininkei svarbu ir malonu, kai per gimtadienį ją prisimena ir tie, su kuriais Eglė bendrauja mažiau. Gera sulaukti žinučių iš kadaise artimų draugų. Su jais pakalbėti, pasiteirauti, kaip sekasi.

Eglės Jakštytės ir Simo Budrio atostogos JAV (18 nuotr.)
+12
Eglės Jakštytės fotosesija pajūryje (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau