Gimtadienį švenčiantis Mino prabilo apie svarbius dalykus: „Norėti reikia atsargiai“

Mino gimtadienio fotosesija/Naurimo Zavecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-01 10:38
„Esu scenos, publikos žmogus. Todėl savo gimtadienius dažniausiai švenčiu koncertuodamas, pristatydamas naują dainą ar surengdamas teminę fotosesiją“, – apie savo sukakčių minėjimo tradicijas prabilo atlikėjas Mindaugas Mickevičius-Mino.

Šįmet balandžio 1-ąją jam sukanka 43-eji.

„Išsikalbėjome su renginiuose garsu, šviesa ar scenos pastatymu besirūpinančiu Raimondu Maročka apie gimtadienius, sutampančius su visuomenei svarbiomis datomis. Būtent tuomet ir kilo mintis per netradicines priemones pakalbėti apie svarbius dalykus“, – pasakojo itin filosofiškai nusiteikęs ir į naują emocinį etapą pasinėręs dainininkas.

Fotosesijai parinkta viena žinomiausių Kauno vietų – valstybinis muzikinis teatras, šiuo metu taip pat išgyvenantis vieną svarbiausių periodų savo gyvavime: yra remontuojama pagrindinė kultūros mekos scena, todėl visi publikos mėgiami pastatymai rodomi kituose laikinosios sostinės teatruose.

„Spektaklis, pristatomas naujoje erdvėje, įgauna netikėtų atspalvių. Taip yra ir su žmogumi – įvykiai, aplinkiniai, metai jį transformuoja, tobulina, atskleidžia nematytų niuansų“, – įsitikinęs M. Mickevičius-Mino.

Būtent tą žmogaus ir erdvės virsmą, pasitelkus skirtingą apšvietimą, ir norėta parodyti fotosesijoje.

„Mintis – galingas ginklas. Tik dabar suprantu, kad tapau tokiu, kokiu užaugęs svajojau būti vaikystėje“, – patikino pašnekovas.

Per televiziją su mama dažnai italų garsenybių muzikos koncertus stebėdavęs Mino tuomet tikėjosi tapti melodingų dainų atlikėju.

„Norėjau būti vyresnis, kiek žilstelėjęs, su raukšlele prie akių, gražiai apsirengęs. Būtinai su kostiumu, o ne su nunešiota „maike“. Matyt, vidinis noras ir programa buvo tokia stipri, kad nė nepajutau, kaip pradėjau mokytis italų kalbos, susibičiuliavau su dėstytoju, o jis padėjo gauti vasarai darbą Italijoje... Vėliau mane pakvietė į „Kelias į žvaigždes“. Tapau tokiu, kokiu norėjau būti vaikystėje. Svajonės tikrai pildosi, todėl būtina nepamiršti – norėti reikia atsargiai“, – neabejojo M. Mickevičius-Mino.

Fotografavimo užkulisių vaizdo įrašu:

Naujausi straipsniai