Gimtadienį švenčiantis Ironvytas ruošia staigmeną gerbėjams – kviečia į festivalį

Vytautas Medineckas-Ironvytas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-29 11:44
Reperis ir sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas šiandien švenčia 32-ąjį gimtadienį. „Skaičiai tikrai nedžiugina, – juokaudamas sakė sukaktuvininkas, – Bet gimtadienis man vis tiek svarbi diena, nes ne per Naujuosius metus, o būtent per jį apmąstau nuveiktus darbus bei tai, ką dar tikiuosi pasiekti“.

Ironvytas atviras – 31-ieji gyvenimo metai pateisino jo lūkesčius, o artimiausius dvylika mėnesių jis jau turi nemažai planų. Dviejuose lietuviškuose serialuose besifilmuojantis sportininkas iki 2020-ųjų vidurio tikisi tapti ir užsienio televizijų projektų dalimi.

„Tai čia artimieji planai. Tačiau turiu ir didesnių, sunkiau įgyvendinamų svajonių. Manau, kad kiekvieno žmogaus gyvenime laikotarpis iki 40-ies yra visa ko pagrindas. Tuo tarpu po 50-ies tenka aprimti, nuslopinti pašėlusį vaiką savyje, nes daugeliui planų reikia laiko, energijos, kurios su kiekvienu gimtadieniu bus vis mažiau“, – mintimis dalinosi sukaktuvininkas.

Ironvytas/Organizatorių nuotr.
Ironvytas/Organizatorių nuotr.

Gimtadienio dieną Ironvytas praleis ramiai – dvi treniruotės sporto salėje, pietūs, darbas parduotuvėje.

„Galbūt vakare su draugais kur ramiai pasėdėsime“, – sakė jis.

Šią savaitę savo gerbėjams reperis žada staigmeną – kiek šokiruojančio vaizdo klipo premjerą.

„Nustebinti mėginsiu ir besidominčius mano sporto pasiekimais. Rugpjūčio 17 d. Trakuose vesiu nemokamą, pirmąjį visai šeimai skirtą sporto festivalį, kuriame varžysiuosi lėtojo važiavimo dviračiu rungtyje“, – pasakojo V. Medineckas-Ironvytas.

Nuo 15 metų susižavėjęs „geležies sportu“ jis aistrą jaučia ir kovos menams. Pašnekovas įsitikinęs, kad įsimylėti galima net ne vieną aktyvią veiklą, tereikia atrasti sau tinkančią bei patinkančią.

Ironvytas/Organizatorių nuotr.
Ironvytas/Organizatorių nuotr.

„Yra daug sporto šakų, apie kurias net nesame girdėję. Nemažai jų prisistatys Trakuose nuo ryto iki vakaro vykstančio renginio metu. Šįkart festivalio tikslas labai įdomus – ne tik suteikti galimybę smagiai gamtoje pabūti sporto entuziastams, bet ir sudominti sportui abejingus žmones“, – sakė V. Medineckas.

Tą dieną su publika bendraus Artur Swan, Žydrūnas Savickas, Andrius Pauliukevičius, Karolis Aleksandravičius, Linas Pernavas, Simona Pajaunienė, Sergej Maslobojev ir kiti.

Norinčiųjų dalyvauti festivalyje registracija – sporto rungčių salelėse renginio metu. Dienos pabaigoje – finalinės varžybų kovos, apdovanojimų ceremonija, o abejingų nepaliks trankūs grupės „Biplan“ muzikos ritmai.

„Žmonės, atradę sportą, man būtų geriausia gimtadienio dovana. O apskritai aš to nesureikšminu. Pats nemaloniausias klausimas man yra „Ko nori dovanų?“. Juk jei žmogus nežino, tai geriau jau nieko nedovanoja. Arba įteikia popieriaus lapą su sveikinimu! Svarbu, kad viskas būtų iš širdies“, – įsitikinęs sukaktuvininkas.

Naujausi straipsniai