Gimtadienį švenčianti Inga Žuolytė: „Turiu daugiau nei kada galėjau įsivaizduoti“

Inga Žuolytė/Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-25 12:30
Ši savaitė beveik šimto tūkstančių žmonių soc. tinkluose sekamai Ingai Žuolytei – ypatinga. Vakar sveikos mitybos ir sporto aktyvistė, projekto „Daugiau nei mama“ iniciatorė atšventė sūnaus Gabrieliaus pirmąjį gimtadienį, o šiandien jai pačiai suėjo 25-eri.

„Jaučiuosi šiai dienai turinti daugiau nei galėjau įsivaizduoti, kad tokio amžiaus turėsiu. Kadangi paskutinių gimtadienių dovanos buvo labai įspūdingos – prieš du metus man pasipiršo vyras, o pernai gimė Gabrielius – jaučiu visišką pilnatvę ir nieko iš šios dienos nebedrįstu prašyti“, – portalui Žmonės.lt džiaugsmo neslėpė Inga.

„25-tuosius metus pasitinku ramiu vidumi ir turėdama tvirtą pagrindą po kojomis visomis prasmėmis. Praėjusieji metai buvo spalvingi, įdomūs ir vertingi jau vien todėl, kad įprasminau savo gyvenimą nustojusi jį gyventi tik dėl savęs. Iš dar vienų savo gyvenimo metų net nebedrįstu tikėtis daugiau nei gavau per praėjusiuosius. Man užtektų, kad jie, tiesiog, nebūtų prastesni“, – viliasi I. Žuolytė.

Inga Žuolytė/Dariaus Kučio nuotr.
Inga Žuolytė/Dariaus Kučio nuotr.

Ruduo – labai artimas mums metų laikas. Aš, vyras Adomas ir Gabrielius, net mano tėtis esame gimę rudenį, tad tai labai reikšmingas ir prasmingas mums metas, – pasakojo tinklaraštininkė.

„Rašydama gimtadieninį palinkėjimą sau, pasakyčiau: Žuolyte, lai Tavyje ta ugnelė skubėti gyventi neužgęsta, nes tik dėl jos susikūrei tą pilnatvės jausmą, kurį šiandien gali jausti“, – sau palinkėtų jauna mama.

Atšventusi sūnaus pirmąjį gimtadienį I. Žuolytė pasipuošė pirmąją tatuiruote, kuria ant savo kūno įamžino sūnaus širdies plakimą: „Tai, kad darysiuosi šią tatuiruotę, žinojau jau nėštumo metu, tad gydytojos paprašiau, jog man išsaugotų sūnaus širdies plakimo elektrokardiografiją. Tiesiog reikėjo laiko tam prisiruošti. Simboliškai tatuiruotę pasidariau per pirmąjį Gabrieliaus gimtadienį.“

Naujausi straipsniai