Gimtadienį švenčianti Iglė Bernotaitytė: „Didžiausia dovana kol kas stovi pas močiutę“

Iglė Bernotaitytė / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lapkričio 15 dieną „X Faktoriuje“ išgarsėjusi dainininkė Iglė Bernotaitytė švenčia 18 metų sukaktį. Žavi mergina jau gavo išvajotą dovaną ir gimtadienio proga pristatė naują kūrinį, tačiau sako šios šventės ypatingai nesureikšminanti.

„Dieną praleidau mokykloje, lėkiau, skubėjau. Žinoma, džiaugiausi sulaukusi begalės sveikinimų. Iš tėvų gavau išsvajotą dovaną – automobilį. Dabar teks rasti laiko vairuotojo pažymėjimui gauti. Kol kas didžiausia dovana stovi garaže pas močiutę, net nuotraukos šalia savęs neturiu. Tačiau tariu didelį ačiū tėvams. Jie išpildė mano troškimą“, – Žmonės.lt pasakojo I. Bernotaitytė.

Tarp Marijampolės ir Vilniaus keliaujanti dainininkė šį vakarą praleis namuose su šeima. Iglės pasveikinti atvyks tetos ir dėdės.

Iglė Bernotaitytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Pilnametystės sulaukusi Iglė sako, kad gimtadienių švęsti ji nemėgsta. „Tos sukaktys man asocijuojasi su atsakomybe, kurios dažnai prisiimti aš dar ne visuomet noriu“, – neslėpė atlikėja.

Šiai metais mokyklą baigianti Iglė svajoja apie svaiginančią atlikėjos karjerą, merginai pavyko įrodyti, jog jos nesumaišysi su žemėmis ir taip lengvai nenugramzdinsi užmarštin. Sodraus balso savininkė per pastaruosius metus įrašė net keletą sėkmingų kūrinių, filmavosi vaizdo klipuose ir įrodė Lietuvai – ji gimė scenai.

Išgirskite naują Iglės kūrinį.

Skaitykite daugiau