Gimtadienį švenčianti G. Martirosianaitė atskleidė, be kokio maisto negali gyventi

Gabrielė Martirosianaitė / Tomasfoto.lt
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-23 12:51
Tikriausiai kiekviena moteris svajoja suspėti viską. Televizijos ir radijo laidų vedėjai Gabrielei Martirosianaitei, atrodo, pavyksta viskas. Šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ mergina pasakos apie žinomumą ir žmonių dėmesį, paatviraus apie valgymo įpročius, kurie daugelį gali ir nustebinti,

Šį kartą kulinarinėje laidoje lankysis trys puikūs bičiuliai: G. Martirosianaitė ir jos draugas plaukų stilistas ir kirpėjas Valerijus Gigevičius, kurie virtuvėje taps priešininkais – stengsis pagaminti kuo skanesnį patiekalą. Draugų sugebėjimus vertins tikras gurmanas, aktorius, šokėjas ir choreografas Gytis Ivanauskas.

Sunku patikėti, kad savo 27-ąjį gimtadienį švenčianti tituluota gražuolė G. Martirosianaitė suspėja tiek daug. Laidos žiūrovams mergina pasakos, kad visuomet nemėgo sėdėti vietoje ir net dabar pagalvoja apie naujas veiklas. Nepaisant daugybės darbų Gabrielė atrodo puikiai – kaip jai pavyksta visą suspėti ir kaip ji reaguoja į gerbėjų dėmesį?

Tomasfoto.lt
Tomasfoto.lt

Jauna moteris atskleis, kad dėl didelio darbo krūvio kartais nukenčia jos mityba. „Neturiu labai didelių taisyklių, o galbūt reikėtų turėti. Nebūtinai valgau sveikai ir jūs mane taip pat pamatysite greito maisto restorane, aš mėgstu tokį maistą“, – atviraus mergina.

G. Martirosianaitė taip pat atskleis, be kokio produkto neįsivaizduoja savo kasdienybės. „Neslėpsiu, kad jeigu kažkas iš mano gyvenimo išbrauktų bulvinius patiekalus, aš turbūt verkčiau labai gailiai“, – juoksis laidų vedėja ir pasakos, kad nors žmonės ją dažnai atpažįsta, gerbėjų dėmesys jos nevargina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai