Gimtadienį švenčianti atlikėja Junà džiaugiasi nauja fotosesija

Atlikėja Justina Budaitė-Junà / Naglio Bieranco nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-28 11:26
Neseniai po metus trukusios tylos į muzikinį pasaulį sugrįžusi atlikėja Justina Budaitė-Junà, atrodo, savo ambicingomis idėjomis tikslingai skinasi kelią į klausytojų širdis. Naujame muzikiniame etape – jau du kūriniai su vienu ryškiausių šalies atlikėjų Donatu Montvydu bei prodiuseriu Leonu Somovu. Savo 20-ąjį gimtadienį švenčianti atlikėja pristato intriguojančią fotosesiją, o jau šį penktadienį pristatys ir naujausią savo kūrybos darbą – dainą „Jausmas“.

Prieš naujojo kūrinio premjerą, dainininkė Junà pristato ir pavasariu dvelkiančią fotosesiją, kurios idėją pasufleravo naujasis kūrinys. Būtent vienas iš naujosios fotosesijos kadrų ir taps dainos vizualizacija.

„Tiesą sakant, fotosesijos idėja kilo dar įrašų studijoje, kuomet įrašinėjome dainą „Jausmas“. Jau tada žinojau, kad norisi saulės pagalba sukurti šešėlius, o jų pagalba fotografui leisti sukurti meną. Tiesa, neprognozuojami orai ir retas saulės pasirodymas šį pavasarį privertė pasinaudoti planu B ir pasitelkti ne saulės šešėlius, o projekcijas“ , - juokaudama atvirauja Junà.

Prie pavasariškai subtilios fotosesijos prisidėjo gerai žinomas fotografas Naglis Bierancas, stilistas Joringis Šatas bei makiažo meistrė Rūta Pakeltytė

„Džiaugiuosi, kad mane supa savo sričių profesionalai, kurie tiek įrašų studijoje kuriant dainas, tiek jas apipavidalinant fotostudijose padeda atrasti geriausius variantus ar savo puses, kurių kartais net pačiai nepavyksta atrasti. Šį kartą tikslas buvo kūno kalba perteikti vidines emocijas. Dažnai kūno grožį suprantame labai paviršutiniškai, būtent dėl to šešėliais užmaskavome kūną, palikdami žvilgsnį ir tam tikrus kūno ženklus. Aš asmeniškai labai džiaugiuosi rezultatu, kurį pavyko pasiekti. Tikiuosi, kad ir žmonės tai įvertins“, - sako jauna atlikėja.

Šiandien savo 20-ąjį gimtadienį švenčianti atlikėja nekantriai laukia penktadienio, kuomet pristatys naująją savo kūrybos dainą „Jausmas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai