Gimtadienį švenčianti aktorė Monika Vaičiulytė pakeitė šukuoseną: plaukai dabar it pienės pūkas

Monika Vaičiulytė / Nerijaus Palucko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-05 09:55
Penktadienį gimtadienį švenčianti teatro ir televizijos aktorė Monika Vaičiulytė nustebino išvaizdos pokyčiais. Savo plaukus ji nusidažė itin šviesia spalva ir nusirėžė pečius siekiančias garbanas.

Oskaro Koršunovo vertinama aktorė, per savo gyvenimą yra atlikusi ne vieną vaidmenį teatre, tačiau prieš televizijos kameras moteris stojo vos prieš tris metus. Su Mindaugu Stasiuliu laidą „Šuolis“ vedusi aktorė taip išpopuliarėjo, kad vėliau ėmėsi vaidmenų televizijos serialuose.

Anksčiau žurnalui „Žmonės“ M. Vaičiulytė yra minėjusi, kad nori save išbandyti visur, „juk tai labai įdomi profesinė praktika". „Visi tie televizijos projektai prisidėjo prie mano išgyvenimo, bet tai dariau ne vien dėl pinigų. Jeigu žiūri skeptiškai, niekini – geriau neik, tik save parduosi. O jeigu tau smalsu, įdomu – nieko neprarasi, tik atrasi“, – tada buvo įsitikinusi Auksinio scenos kryžiaus laimėtoja.

Tikriausiai nuo tada, kai aktorė atsidūrė žydruosiuose ekranuose, jos stilius mažai keitėsi, o šukuosena liko tokia pati.

Ir štai... Per dieną ėmė ir pasikeitė. Vienos gražiausių Lietuvos aktorių pokyčius naujausioje fotosesijoje įamžino Paulius Gvildys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai