Gimtadienį minintis Saulius Prūsaitis: ar ir namuose jis lieka šoumenu ir kodėl neturi daug draugų?

Saulius Prūsaitis su žmona Agne Kuzmickaite ir dukra Leonarda / Teodoro Biliūno ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-28 07:57
Rugsėjo 28-ąją atlikėjas, muzikinio projekto „X faktorius“ komisijos narys Saulius Prūsaitis mini 44-ąjį gimtadienį. Ir nors skaičius Sauliui atrodo eilinis – jis žymi gerus metus: „Man svarbiausia, kad esame sveiki – dukra, žmona ir aš. Vadinasi, metai buvo geri“, – labai žemiškomis ir nuoširdžiomis mintimis su portalu Žmonės.lt dalijasi Saulius.

Pasitikdamas 44-ąjį gimtadienį Saulius Prūsaitis portalui Žmonės.lt atskleidė, kad nėra linkęs minėti šios šventės. Pasak jo, tai – eilinė diena metuose. „Manau, kad būna dar gražesnių dienų nei gimtadienis“, – pusiau juokais, pusiau rimtai sakė jis.

Atlikėjas nelinkęs švęsti ir organizuoti grandiozinių gimtadienio vakarėlių dėl dar vienos paprastos priežasties – jis neturi gausaus draugų rato, su kuriuo galėtų tai padaryti. Tikriausiai daugeliui gali pasirodyti, kad ši ryški asmenybė turi būrį bičiulių, tačiau Saulius tikina, kad tai netiesa.

Saulius Prūsaitis / Nendrės Žilinskaitės nuotr.
Saulius Prūsaitis / Nendrės Žilinskaitės nuotr.

„Neturiu daug draugų, galbūt todėl ir nematau tikslo organizuoti gimtadienio šventės. Taip jau gyvenime susiklostė, kad niekada nepriklausiau jokiai kompanijai, neturėjau vyriško draugų būrio, su kuriuo vakarais susitikčiau alubaryje. Todėl dažniausiai visos šventės lieka šeimos rate, gimtadienis – ne išimtis“, – atviravo S.Prūsaitis.

Jis pasidžiaugė, kad pastarieji metai buvo geri: svarbiausia, kad sveikos ir laimingos jo gyvenimo damos – dukra Leonarda bei žmona dizainerė Agnė Kuzmickaitė. Taip pat Saulių sėkmė lydėjo ir karjeroje – vasarą sekė koncertai po koncertų, kurie nesustojo ir rudenį.

Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Esu tokio amžiaus, kai stebuklų jau nesitikiu. Svarbiausia, kad šeimoje visi sveiki, ir netrūksta mylimo darbo“, – portalui Žmonės.lt teigė Saulius.

Ir iš tiesų, darbo jam tikrai netrūksta – kasdien atlikėjas kuria muziką, įrašinėja dainas, savaitgaliais koncertuoja ir užėmęs komisijos nario kėdę projekte „X faktorius“ dirba su naujais talentais. 

Saulius Prūsaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Saulius Prūsaitis / Asmeninio albumo nuotr.

„X faktorius“ yra mano gyvenimo dalis. Kitais metais jau būtų visas dešimtmetis kai dalyvauju šiame projekte. Neslėpsiu, būna ir tokių akimirkų, kai tikrai pavargsti kiekvieną sekmadienį dirbti: sėdėti prieš kameras ir šypsotis tik iš šalies gali atrodyti lengva. Tačiau nepaisant to, man malonu ir gera būti šio projekto dalimi“.

Kalbėdamas apie darbą scenoje, Saulius prabilo ir apie tai, koks yra geras atlikėjas. Juk ne kas kitas, kaip pats Saulius Prūsaitis žino, ką reiškia prikaustyti žiūrovų dėmesį ir paversti ne vieną muzikos takelį hitu.

Pasak Sauliaus, geras atlikėjas yra tas, kurio reikia kitiem žmonėms. Taip pat tai artistas, kuris geba padaryti šou. „Nemačiau nei vieno tiesiog stovinčio ir dainuojančio atlikėjo, kurį kelias valandas galėtų stebėti žiūrovai.  Šou yra būtinas“.

Saulius Prūsaitis
Saulius Prūsaitis

Paklausus, koks Saulius Prūsaitis yra namuose, jis pasijuokė, kad nereikia tikėtis klišės „scenoje laimingas, namuose – liūdnas“.

„Scenoje šoumenas ir namuose išlieka šoumenas!“, – juokėsi jis. – Žinoma, buitis yra buitis, ir namuose ne visada lakstau išsišiepęs. Tačiau juk ir scenoje būna visokių akimirkų. Todėl tiek namuose, tiek scenoje aš esu visoks, tačiau visada toks pats, be jokių kaukių – Saulius Prūsaitis“, – portalui Žmonės.lt atviravo 44-ąjį gimtadienį minintis dainininkas.

Naujausi straipsniai