Gimtadienį mininti Simona Nainė – apie gyvenimą po vienu stogu su Natalija Bunke, naujienas versle ir įkurtuves

Simona Nainė su Jonu Nainiu ir Natalija Bunke / Luko Griciaus ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugpjūčio 13 dieną prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja ir laidų vedėja Simona Nainė mini 33-iąjį gimtadienį. Ji neslepia, šie metai buvo kaip niekada veiklūs, tačiau svarbiausia – kupini naujovių ir gražių akimirkų su mylimais žmonėmis bei geriausiais bičiuliais. „Turiu viską, ko man reikia. Pats geriausias dalykas tai, kad visi mano mylimi žmonės yra sveiki ir yra šalia“, – portalui Žmonės.lt sako Simona.

Gimtadienio rytą Simoną pirmasis tradiciškai pasveikino mylimas vyras Jonas Nainys, įteikęs žmonai didžiulę balionų puokštę.

„Dangus Tau dovanojo aukštį“. Su gimtadieniu, meile“, – socialiniuose tinkluose rašė Jonas, pasidalijęs gimtadienio ryto akimirkomis.

33 ❤️ @simutee “Dangus Tau dovanojo aukštį” Su gimtadieniu meile ???? Simona Nainė

Posted by Jonas Nainys on 2021 m. rugpjūčio 13 d., penktadienis

O šie metai Simonai Nainei – išties darbingi ir kupini naujovių. „Nunu“ drabužių asortimento plėtra, naujų namų įrenginėjimas ir smagioji viso to dalis – laikinas apsigyvenimas pas draugę Nataliją Bunkę.

„Įsikelti į naują būstą planavome anksčiau, tačiau tikriausiai persikelsime tik rugsėjo antroje pusėje, todėl kol kas apsistojome pas Nataliją su Edgaru. Jie – vieni geriausių mūsų draugų. O kas labiau pagelbės tokioje situacijoje, nei draugai? Pagyventi pas juos jie pasiūlė patys, o mums visiems sugyventi sekasi labai puikiai!“, – portalui Žmonės.lt atskleidė gimtadienį mininti Simona Nainė.

Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.

Žinoma moteris pasakojo, kad ši vasara nors ir darbinga – išties smagi. Gyventi kartu su mylimuoju Jonu Nainiu ir gerais bičiuliais jai patinka, kadangi kiekvienas užsiima sava veikla ir namuose susitinka pasidalinti savo dienos įspūdžiais.

„Mes labai gerai mokame prisitaikyti vieni prie kitų. Vasarą Natalija labai daug koncertuoja, Jonas irgi turi daug renginių, tad praktiškai aš ten karaliauju viena“, – juokėsi Simona ir nepraleido progos išreikšti dėkingumo. – Esame labai dėkingi savo draugams, kad galime prisiglausti pas juos, kol įrenginėjami mūsų namai“.

Simona Nainė ir Natalija Bunkė / Socialinių tinklų nuotr.

Tiesa, jau trejus metus besitęsiančią draugystę Simona Nainė kartu su Natalija šią savaitę įprasmino vienodomis tatuiruotėmis. O šios – išties traukiančios akį. Ant rankos žinomos moterys išsitatuiravo žodį „NIEKŠĖS“.

Simona Žmonės.lt atskleidė, kad apie šią tatuiruotę su Natalija galvojo jau senai, tačiau niekaip tam neatrado laiko. Paklausta, kodėl tatuiruotę žymi būtent žodis „niekšės“, S.Nainė pateikė netikėtą atsakymą. 

„Mėgstame save taip pavadinti. Per juoko prizmę sakome, kad su savo charakteriais mes kartais tampame tikros niekšės! Tap pat mums abiems patinka tatuiruotės, esame maždaug tris metus labai geros draugės ir jau seniai galvojome, kad būtų faina pasidaryti vienodas tatuiruotes“, – pasakojo ji.

Jonas ir Simona Nainiai / Luko Griciaus nuotr.

Prakalbus ne tik apie asmeninio gyvenimo naujienas, bet ir apie verslą, Simona šypsosi: jos prekės ženklas „Nunu“ sėkmingai vykdė savo veiklą ne tik karantino metu, bet ir po jo – užsakymai jos vardiniams drabužiams nesustoja.

S.Nainė džiaugėsi, kad Lietuvoje nori puoštis ne tik moterys, bet ir vyrai, todėl visai netrukus žada pristatyti dar vieną naujieną – drabužių asortimentą vyrams.

„Visada norėjau praplėsti drabužių pasirinkimą, tad nuo šiol sistemingai pasiūlysiu drabužių derinius vyrams. Iš pradžių keletą pasirinkimų, vėliau – galbūt ir daugiau“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Simona.

Jonas ir Simona Nainiai / Socialinių tinklų nuotr.

Kadangi pastarasis laikotarpis S.Nainei išties darbingas, kyla klausimas – kada ji ilsisi? Tačiau Simona ramina, kad per daugelį metų susigyveno su greitu tempu ir dideliu darbo krūviu. „Išmokau neperdegti... Jei jaučiu, kad nebėra motyvacijos, noro ar jėgų, stabdau veiklas ir skiriu laiko poilsiui“.

Ji atskleidė, kad savo gimtadienio proga taip pat atsitrauks nuo darbų ir pasiners į linksmybes su moteriška kompanija. Simona savo 33-iąjį gimtadienį planuoja sutikti su ištikimiausiomis draugėmis Kaune. Ten moterų lauks koncertas bei šokiai iki paryčių!

Fotogalerija:

Simona Nainė (115 nuotr.)
+109
Skaitykite daugiau