Gimtadienį Katažina Zvonkuvienė sutiko ligoninėje: dukra ją ne juokais išgąsdino

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-03 08:25
Gegužės 3 dieną dainininkei Katažinai Zvonkuvienei sukako 38-eri. Vis dėlto šventinius pusryčius atlikėjai teko iškeisti į ligoninę. Joje atlikėja praleido pastarąją naktį.

Ligoninėje Katažina atsidūrė, kai jos dukra Kornelija staiga sunegalavo. Mergaitė su greitosios pagalbos automobiliu buvo išgabenta dėl viruso, rašo delfi.lt. Teigiama, kad jau šiandien Katažina su Kornelija bus išleistos namo.

Kornelija ir jos dvynys broliukas Donatas gimė 2016-ųjų gruodžio 1-ąją. Abu vaikeliai šeimoje buvo labai laukti.

„Gal todėl Dievas mums iškart ir davė du vaikus, nes žinojo, kad mudu su Deivydu galėsime tai atlaikyti“, – Motinos dienai skirtame žurnalo „Žmonės“ numeryje apie motinystę kalba Katažina.

Nors Kornelija ir Donatas jai yra visas pasaulis, Katažinai energijos užtenka ne tik vaikais pasirūpinti, namus sutvarkyti, bet ir džiuginti publiką pasirodymais scenoje. Katažina ne kartą yra sakiusi, kad laiminga mama yra ta, kurios laimę jaučia ir kiti šeimos nariai.

Pirmaisiais mėnesiais po gimdymo ji turėjo itin daug laisvo laiko, kurį teko praleisti namuose ar greta jų. Tuomet K.Zvonkuvienė įsitikino, jog negali atsiriboti nuo mėgstamos veiklos ir žmonių – būtent jie padeda jausti pilnatvę ir išlaikyti vidinę pusiausvyrą.

„Manau, jog svarbus kokybiškas laikas su vaikais, kai esi laiminga, rami dėl atliktų darbų ir kartu besidžiaugianti asmenine laisve ir mėgstamiausiomis veiklomis“, – dalinosi Katažina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai