Gimtadienį Inga Stumbrienė atšventė Paryžiuje: meilės mieste lietuvė pademonstravo dangų paremti galinčias kojas

Inga Stumbrienė / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-13 07:50
Verslininkė Inga Stumbrienė turi savo gimtadienio tradiciją – tiesiog būtina kur nors ištrūkti iš namų! 34-ojo gimtadienio proga Inga ir Aivaras Stumbrai apsilankė meilės miestu tituluojamame Paryžiuje.

Tikrąją gimimo dieną, spalio 5-ąją, Inga atšventė kartu su visa šeima. Tik sekančią dieną ji ir Aivaras pakėlė sparnus ir išvyko į Prancūziją, kur praleido tris romantikos kupinas dienas. Šventė su artimaisiais ir geriausiais bičiuliais Ingos dar tik laukia.

Gimtadienis – tik kartą metuose, todėl jį švęsti reikia nuoširdžiai ir, jei tik pavyksta, kuo ilgiau.

O ką per tas tris dienas Paryžiuje Inga ir Aivaras spėjo nuveikti? „Tiesiog mėgavomės romantišku savaitgaliu: vaikščiojome po miestą, skanavome prancūziško maisto, plaukiojome laivu“, – vardijo Inga ir patikino, kad Paryžiuje meilė tiesiog sklando ore.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Ingos niekada nepamatysite susivėlusios, įsmukusios į treningus. Net keliaudama moteris kruopščiai rūpinasi savo įvaizdžiu. Idealiai susuktos garbanos ir elegantiška suknelė tiesiog neatsiejamos nuo Ingos įvaizdžio.

Tačiau svarbu, kad suknelė būtų ne per ilga. Tikra nuodėmė paslėpti tokias kojas, kaip Ingos! Žvelgiant į Paryžiuje darytas nuotraukas atrodo, kad ilgomis Ingos kojomis galima dangų paremti. Kokia gi jos paslaptis? Sportas? Dieta? Gamtos dovana?

„Be abejonės, daug davė tėveliai, genetika. Tačiau gyvenimo būdas irgi yra svarbus. Mes mėgstame aktyviai gyventi, sportuoti, sveikai maitintis. Juk ne veltui sakoma: Sveikame kūne – sveika siela“, – portalui Žmonės.lt sakė Inga.

Tik nesupraskite Ingos neteisingai. Moteris nealina savęs nuolatinėmis kardio treniruotėmis ir tikrai neapsigyveno sporto salėje. Puikią figūrą Ingai palaikyti padeda paprasta rytinė mankšta.

Daugiau apie Ingos Stumbrienės grožio paslaptis skaitykite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai