Gimtadienį Graikijoje atšventusiam Žilvinui Grigaičiui labiausiai įsiminė dovana pačiame sostinės centre

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

47-ąjį gimtadienį Žilvinas Grigaitis paminėjo su begale gerų įspūdžių. Už tai verslininkas dėkingas savo artimiesiems. Nors ir ne jubiliejus, bet staigmenų šiais metais netrūko. Atostogos Graikijoje, susitikimas su Paris Hilton ir... Nuostabus siurprizas pačiame Vilniaus centre.

Verslininkas Žilvinas Grigaitis šiais metais tikrai galėtų puikuotis ne viena dovana, kurią jam įteikė geri draugai. Bene originaliausia iš jų – Vilniaus centre, viešojo transporto stotelėje, pakabinta Ž. Grigaičio nuotrauka, šalia kurios puikavosi gimtadienio palinkėjimas.

Tokią dovaną Ž. Grigaičiui įteikė gera bičiulė Žaneta Fomova. „JCDecaux Lietuva“ vadovė, būdama be galo kūrybinga, nusprendė, kad toks sveikinimas draugui patiks.

Žilvinas Grigaitis, / Asmeninio archyvo nuotr.

„Tiek Niujorke, tiek Londone, tiek Maskvoje – tai nauja ir populiari tendencija. Pirmą kartą gavau panašią dovaną. Raimundo Švilpos daryta fotografija prieš keletą metų buvo eksponuojama parodoje. „Pakelkime sparnus ir skriskime ten, kur veda akys“ – ši frazė atsispindėjo pačiame sveikinime. Daug žmonių pastebėjo ir nufotografavę stotelę siuntė man nuotraukas. Tuo metu buvau Graikijoje, tik vėliau pamačiau, kokia gražia staigmena mane pamalonino draugė", – atviravo Žilvinas.

Ž. Grigaitis 47-osios gimimo dienos nepamirš dar ir dėl to, kad šiais metais jam teko garbė susipažinti su garsiąja Paris Hilton.

P. Hilton iš Niujorko keliavo į Ibizą. Iš pradžių verslininkas, kuris vyko į vieną Graikijos salų, pamanė, kad biznio klasei skirtose patalpose įsikūrė tikra žvaigždė. Jis pastebėjo apsaugos darbuotojus ir tik po to kaktomuša susidūrė su vieno didžiausių viešbučių tinklo pasaulyje paveldėtoja.

Viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtoja Paris Hilton ir verslininkas Žilvinas Grigaitis / Asmeninio archyvo nuotr.

„Į ispaniją Paris vyko dėl labdaringo projekto. Išsikalbėjus man ji pasirodė be galo šiltas, paprastas ir visai nearogantiškas žmogus. Pasiteiravau, ar garsenybė atvyktų į pirmojo „Hilton“ viešbučio Lietuvoje atidarymą. Ji atsakė, kad jei gautų kvietimą – kodėl gi ne? Jei visi pasistengtume, tai gal ir sulauktume savo šeimos verslą atstovaujančios moters mūsų šalyje", – mąstė Žilvinas.

Puikios staigmenos, atostogos Graikijoje ir netikėtas susitikimas su garsenybe – šiais metais Lietuvos verslinininkui garantavo pačius geriausius prisiminimus.

Skaitykite daugiau