Gimtadienį atšventęs Petras Daunys viešai prisipažino mylintis Rasą Barauskaitę

Rasa Barauskaitė ir Petras Daunys / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-14 13:07
29-ojo gimtadienio proga atlikėjas Petras Daunys sulaukė malonaus siurprizo – liepos 13 dieną Rasa Barauskaitė pasirūpino netikėta gimtadienio švente su pačiais artimiausiais žmonėmis. Žinoma renginių organizatorė jau kurį laiką matoma šalia atlikėjo. Po spėlionių apie artimus jų santykius, Petras nutraukė tylą ir prisipažino meilėje.

Netikėto siurprizo sulaukęs atlikėjas Petras Daunys socialiniame tinkle „Facebook“ dėkojo susirinkusiems draugams, o ypatingai – Rasai Barauskaitei, kuri anksčiau buvo žinoma Arlauskienės pavarde, tačiau po skyrybų jos atsisakė.

„Turbūt svarbiausias dalykas, kurį pradedu suprasti metams bėgant, o ypatingai supratau vakar, kad ne daiktai, pinigai, šlovė, statusas, kiekis, blizgučiai ar aprėdai yra vertybė, o žmonės, kurie supa mane aplinkui ir, svarbiausia, skiria savo laiką, dėmesį, šilumą, nuoširdumą ir meilę“, – rašė Petras.

Petro Daunio 29-asis gimtadienis / Dariaus Kučio nuotr.
Petro Daunio 29-asis gimtadienis / Dariaus Kučio nuotr.

29-ąjį gimtadienį sostinės restorane „Meze“ atšventęs atlikėjas pabrėžė, kad tai buvo viena geriausių jo gimtadienių švenčių ir dėkodamas ją suorganizavusiai Rasai, prisipažino meilėje: „Ypatingai didelis ačiū žmogui, be kurio tai iš viso greičiausiai nebūtų įvykę – Rasai Barauskaitei. Tu neeilinės širdies, gėrio ir aukščiausio profesinio kalibro žmogus“.

„Myliu Tave!“ – pridūrė Petras Daunys.

Vakarėlio akimirkos – fotogalerijoje:

Naujausi straipsniai