Gimę šėlioti: nepakartojami šuniukų baikerių nuotykiai ant motociklo

Baikerio Roberto Reedo šuneliai / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-23 09:00
Tvirto stoto JAV gyvenantis baikeris Robertas Reedas dievina ilgus pasivažinėjimus motociklu po žavias Amerikos apylinkes.

Tiesa, tai jis daro ne vienas, o su gan smagia savo draugija – dviem žaviais Ši Cu veislės šuneliais Andy ir Maddie.

Aprengęs juos mažais odiniais švarkeliais ir savo šunelių akis apsaugojęs motociklininkų akiniais R. Reedas motociklu apvažiavo jau daugiau kaip 22 JAV valstijas. Šiuo metu gyvenimo draugės neturintis 53-ejų Robertas Reedas iš Teksaso savo mylimus šunelius Andy (11 m.) ir Maddie (3 m.) kartu vežiojasi nuo pat jų mažų dienų.

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.

„Džiaugiuosi galėdamas keliauti su savo šuneliais, kurie pasivažinėjimus motociklu mėgsta nė kiek nemažiau nei aš pats. Kad šuneliams būtų patogiau, ant galinės motociklo sėdynės netgi pritaisiau jiems krepšius“, – pasakoja motociklą „Harley Davidson Heritage Classic 2011“ turintis R. Reedas.

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.

Tam, kad galėtų leistis į ilgas keliones motociklu, R. Reedas dirba dviejuose darbuose. Baikeris ir šią vasarą žada leistis į trijų savaičių trukmės kelionę po Montanos valstiją, kurioje su savo dviem kelionės palydovais jis norėtų aplankyti Ledyno nacionalinį parką.

„Su dviem savo šuneliais keliauti išties smagu. Įdomių sulaukiame ir praeivių reakcijų, jie stebisi, kad šuneliai važinėja kartu su manimi ir dažnai paprašo leidimo su jais nusifotografuoti. Manau, internete yra tūkstančiai nuotraukų, kuriose įamžinti du drąsieji mano keturkojai“, – džiaugiasi baikeris Robertas Reedas.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai