Gillian Anderson ir Peteris Morganas gyvena atskirai: abiems taip geriau

Gillian Anderson ir Peteris Morganas/ Vidapress nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-29 21:05
Žinomi aktoriai Gillian Anderson (51) ir Peteris Morganas (56) – viena iš vis dažniau sutinkamų porų, kurie santykius kuria gyvendami atskirai.

Serialų „X-failai“ ir „Sekso terapija“ žvaigždė Gillian Anderson neseniai viešumoje prabilo apie atskiro gyvenimo privalumus esant poroje.

Anot aktorės, jos ir prodiuserio bei scenaristo Peterio Morgano („Karalienė“, „Karūna“) santykiai jau seniai būtų pasibaigę, jei ne šis abipusis jų sutarimas.

Gillian Anderson / „Scanpix“ nuotr.
Gillian Anderson / „Scanpix“ nuotr.

„Mums labai gera būti kartu. Laikas, kurį vienas kitam skiriame, yra ypatingas“, – Jungtinės Karalystės laikraščiui „Sunday Times“ pasakoja Gillian Anderson.

Jos įsitikinimu, šiandien žmonės gali daug kūrybiškiau pažvelgti į santykius bei juos kurti. Pora taip susitikinėja nuo 2016 metų.

Pasak Gillian, gyvendama atskirai nuo savo partnerio ji gali nesirūpinti dėl bendros namų ruošos ar pergyventi dėl bendro turto.

Su pirmuoju savo vyru Clyde Klotz aktorė susilaukė dukros Piper (25), o su antruoju gyvenimo partneriu Marku Griffithsu – dviejų sūnų: Oskaro (13) ir Felixo (11).

Gillian Anderson ir Markas Griffiths/ Vidapress nuotr.
Gillian Anderson ir Markas Griffiths/ Vidapress nuotr.

Dabartinis Gillian širdies draugas Peteris iš pirmosios (ir vienintelės) santuokos su Anna Carolina Schwarzenberg turi penkis vaikus.

Naujausi straipsniai