Gigi Hadid: kaip suvienyti sportą ir madą

Gigi Hadid / Reebok nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-28 11:08
Prasidėjus pavasariui mados ikona Gigi Hadid išplatino gyvybingą vaizdo klipą, kuriame atskleidžia savo paslaptis, kaip suvienyti sportą ir madą.

Viena iš daugiausia uždirbančių amerikiečių supermodelių Gigi Hadid prisipažįsta, jog yra siaubinga šokėja. Šokius ji mielai keičia į jogą, kuri ne tik atpalaiduoja, bet ir sustiprina raumenis. Be to, supermodelis pabrėžia, kad sportas lauke yra efektyviausias. „Bėgioti noriu tik lauke. Prašau, neuždarykite manęs sporto salėje ant bėgimo takelių“, – juokdamasi pasakoja Gigi.

Supermodelis pabrėžia, jog yra gatvės stiliaus fanatikė, širdyje ji yra tikra gatvės stiliaus mergina, todėl ne tik sportuodama mėgsta avėti klasikinius sportinius batelius.

Keičiasi ne tik sportinių batelių mados. Mada atitikti tam tikrus kūno standartus keičiasi maždaug kas dešimtmetį ir negali suvienodinti visų moterų. „Reebok“ inicijuotas judėjimas #PerfectNever („niekada tobula“) kartu su jo ambasadore G.Hadid skleidžia žinutę, kuria norima paskatinti moteris visame pasaulyje atsisakyti neįmanomų kūno tobulumo standartų ir lūkesčių, kuriuos visuomenė primeta moterims.

Dailiosios lyties atstovės skatinamos būti savimi, atskleisti savo netobulumus, užuot juos maskavus.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama