Giedrius Savickas: „Ne apdovanojimų reikia – gandrų man norisi!“

Giedrius Savickas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-04 12:01
Aktorius Giedrius SAVICKAS (38) ne dėl arogancijos nedalyvavo kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ ceremonijoje, kur turėjo atsiimti gervę kaip Metų geriausias aktorius už vaidmenį filme „Trys milijonai eurų“ – kuklumu garsėjantis Giedrius tądien pasiteisino darbų gausa. Toks jau jis yra – raudoni kilimai jo negundo, o aktoriaus gyvenimą lydintis populiarumas nežavi.

„Aš mamai pažadėjau, kad atvažiuosiu aplankyti. Tądien važiavau pas ją“, – prisipažino. Giedrius sako vis labiau suvokiantis, kad neužtenka su artimaisiais susitikti tik per didžiąsias šventes, reikia būti su jais, kai tik gali. Tą daryti jį skatina ir žmona. Ji vis paragina dažniau paskambinti mamai, dažniau nuvažiuoti. „Jei noriu, kad kada nors suaugę vaikai atvažiuotų pas mane – ir pats turiu būti toks sūnus. Aš gi pats labai noriu būti tėvu. Man ne gervių reikia – gandrų norisi! Tai būtų geriausias ir svarbiausias gyvenimo apdovanojimas“, – svajonėmis pasidalijo Giedrius.

Rudenį bus metai, kai vienišiaus gyvenimą aktorius iškeitė į santuoką su architekte Agata Šilobrit ir neslepia esantis labai laimingas. „Man taip gera su žmona gyventi, kad net apsakyti nemoku. Gaila, kad seniau nevedžiau, – apgailestauja. – Aš jau net jaučiu, kaip parazitėju... Jei valgyti paduoda, tai gal ir mano lėkštes suneš į kriauklę?.. „Ką darai, brude, tu?! Ji gi pavargusi ne mažiau už tave. Greičiau tik nešk tą savo lėkštę!“ – paauklėju save. Visgi mano amžiuje šeimyninė buitis yra be galo geras dalykas: nereikia pliku užpakaliu bėgti per kambarį, jei baigėsi tualetinis popierius“, – šeimyninio gyvenimo pranašumus linksmai dėsto Giedrius.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 27

Šios savaitės „Žmonėse" - interviu su garsių atlikėjų Liudos ir Algio Frankonių dukra Loreta Frankonyte, šiuo metu Los Andžele gelbstinčia gyvūnus, pažintis su operos solistu ir grupės „el Fuego" nariu Roku Spalinsku, Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus džiaugsmai televizijos projektui „Tamsoje" pelnius tarptautinį pripažinimą, modelio Karolinos Toleikytės patirtys filmuojantis po vandeniu, Florencijos vyrų mados savaitė jos žinovės Marijos Palaikytės akimis, geriausių Lietuvos restoranų šefų receptai ir daug kitų įdomių publikacijų.

Žmonės.lt