Giedrius Savickas kviečia Naujuosius metus sutikti kartu

Giedrius Savickas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Artėjant gruodžio 31-ąjai daugelis ima sukti galvas: tai kur šiemet Naujus? Aktorius Giedrius Savickas į šį, vieną sunkiausių žemėje, klausimą sau ir kitiems jau atsakė: kaip ir kiekvienais metais – „Naujametiniame Gala koncerte“.

Giedrius sako, kad geriausias tradicijas reikia tęsti! Todėl šiemet paskutinę metų dieną jis su šviežiausiais pokštais, rinktine dainininkų kompanija ir programa „Auksiniai duetai“ Jūsų lauks tradiciniame Naujametiniame Gala Koncerte – net dvejuose miestuose: 17 val. – Vilniuje, „Siemens“ arenoje, o 21 val. – Kaune „Žalgirio“ arenoje. Vilniečiai, su Jumis pradėsime lydėti metus! Kauniečiai, su Jumis po koncerto vidurnaktį prie arenos šausime galingus fejerverkus ir kelsime taures už ateinančius 2018-uosius, Geltonojo šuns metus!

Šių metų „Naujametinis Gala Koncertas“ skirtas meilei, ištikimybei bei nuostabiai dviejų balsų dermei ir vadinasi „Auksiniai duetai“. Jo dalyvių sąrašas, kaip ir įprasta, įspūdingas:

Virgilijus Noreika, Mantas Jankavičius, Kostas Smoriginas, Jeronimas Milius, Karina Krysko,

Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Smilgevičiūtė, Iglė, Ieva Narkutė, Dainotas Varnas, Tadas Juodsnukis

Dainininkų sąrašas intriguoja ir verčia spėlioti: kas, su kuo ir ką dainuos? Dalį paslapties galime atskleisti. „Naujametiniame Gala Koncerte“ skambės gražiausi pasaulinio populiarumo sulaukę duetai ir geriausios lietuviškų miuziklų dainos.

Nuostabaus vokalo savininkė Aistė Lasytė drauge su Dainotu Varnu perkels visus į Paryžių, kur ant „Moulin Rouge“ stogų skamba „Something Stupid“.

Naujametinę staigmeną rengia ir Jeronimas Milius su Tadu Juodsnukiu. Iš lietuviškų miuziklų žinomas duetas koncerte planuoja atlikti ne lietuvišką, tačiau visiems labai gerai žinomą kūrinį. Kokį, sako neišduosiantys, nes Naujųjų vakaras turi būti kupinas staigmenų.

Pirmą kartą į „Naujametinio Galą Koncerto sceną“ žengs ir jaunoji „X-Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė. Dėl dueto su ja jau dabar varžosi projekto vaikinai.

O štai Lietuvos scenos legenda maestro Virgilijus Noreika dėl nieko su niekuo nesivaržo. „Naujametinis Gala Koncertas“ - vargiai įsivaizduojamas be jo įspūdingo pasirodymo. Maestro geriausias ir ištikimiausias dueto partneris – jūs mieli žiūrovai. Juk tikrai drauge trauksite „Pakelkime taurę linksmybių“!

Nuostabių pasirodymų naujametinį vakarą tikrai netrūks. Mantas Jankavičius ir Kostas Smoriginas – visi žinome, koks pats gražiausias kūrinys, kurį šie du žmonės atlieka taip įtaigiai, kad kūnu bėga šiurpas. Žinoma, „Dangus tau dovanojo aukštį“ iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“).

Arba Ieva Narkutė ir Mantas Jankavičius? Iš karto galvoje skamba – „Ryto durys“ arba „Raudoni vakarai“. Fantastiški duetai iš kino filmų.

Aistė Smilgevičiūtė atliks „Meilės duetą“ iš roko operos „Jūratė ir Kastytis“, tačiau, kas Naujųjų metų vakarą bus jos Kastytis, kol kas - paslaptis.

Naujametiniame Gala Koncerte skambės ir naujausias meilės duetas iš gražiausio šių metų miuziklo – Lietuvos šimtmečio premjeros „Eglė žalčių karalienė“.

Naujametinis Gala Koncertas – visada kupinas staigmenų, gražios gyvos muzikos ir puikių pokštų. Duetams akompanuos „Vilniaus Sinfonietta“ su Vytautu Lukočiumi priešakyje. Sceną puoš speciali naujametinė scenografija.

Skaitykite daugiau