Giedrius Savickas – apie tikėjimą, piligrimystę ir netrukus kuriamą šeimą

Giedrius Savickas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Reikia praalkti ir pašalti. Ir negali vien tortų valgyti pirtyje“, – tiesiai rėžia populiarus aktorius Giedrius Savickas, iš esmės keičiantis savo gyvenseną. Lepinamas žiūrovų dėmesio, bet neišlepęs buityje jis šiandien mieliau leidžia laiką vienumoje nei bohemiškoje aplinkoje. Pokalbis su juo – šio šeštadienio LRT TELEVIZIJOS „Stiliaus“ laidoje.

Publika Giedrių myli, o jis pats savęs žiūrovams negaili, nors atvirai sako nesąs tas, kuris gyvena vien tik darbu. „Man gyvenime pasisekė, profesija leidžia ne tik pabuvoti garsiausiose pasaulio scenose, bet ir sveikintis su tokiais grandais kaip Juozas Budraitis. Tarsi būtų išsipildęs gyvenimas, apie kurį anksčiau tik skaitydavau knygose“, – nuoširdžiai prisipažįsta teatro ir kino aktorius.

Bohemiško gyvenimo nebėra, tikina Giedrius Savickas pasakodamas, kokia vaga dabar eina jo kasdienybė. Šį rudenį aktoriaus laukia vestuvės su mylimąja Agata, nieku gyvu nenorinčia tapatintis su viešuma. „Mus sieja svajonės“, – prasitaria žinomas vyras, po penkerių draugystės ir bendrystės metų su mylimąja sukantis altoriaus link. O kol kas pora lanko sužadėtinių kursus ir pildo savo svajones. Viena – abu nukeliavo į Japoniją. Kita – abu sukorė pėsčiomis 800 kilometrų piligrimų keliu. Beje, kai Giedrius savo širdies draugei prasitarė norįs eiti tokį kelią, išgirdo ne tik palaikymą, bet ir apie seną savo draugės svajonę – piligrimystę. O trečioji judviejų svajonė – sukurti šeimą – irgi netrukus išsipildys.

„Tikėjimas padeda. Man tikėjimas – padėka tam, kas padovanojo gyvenimą“, – kalba Giedrius Savickas, prabylantis apie savo jausmus aukščiausiai jėgai. Abu su būsima žmona jie yra giliai tikintys. Po vestuvių Giedrius žada grįžta gyventi į Vilnių, nes pastaruosius metus buvo iš jo pasitraukęs į ramų gamtos prieglobstį šalia Neries.

„Gyvenimas žiauriai įdomus“, – šypteli daugelio mylimas aktorius, pastaruosius ketverius metus aktyviai buriuojantis. Laisvalaikiu jį galima sutikti prie Trakų ežerų, mat vienoje iš jachtų jis ne šiaip svečias, bet įgulos narys. Buvo Giedriaus gyvenime ir Atlanto bangų. „Matyt, potraukis vandeniui natūralus, plaukiojo ir mano tėvas, ir brolis“, – pasakoja Giedrius, po devynių klasių planavęs stoti į jūreivystės mokyklą, bet pasukęs teatro link ir atrandantis panašumo tarp jūrų, banguojančių gyvenime ir teatre.

Skaitykite daugiau