Giedrius Savickas – apie planus daryti influencerio karjerą: „Būsiu toks pirmas Lietuvoje“

Giedrius Savickas / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Giedriau, neseniai pamačiau tavo instagramą. Liūdna žiūrėti, tik vienuolika tūkstančių sekėjų...“ – LNK laidoje „Šeškinės 20“ kolegą Giedrių Savicką pašiepia vedėjas Džiugas Siaurusaitis.

Žodžių kišenėje neieškantis Giedrius Savickas nieko nelaukęs atsikerta kolegai ir dalijasi savo strateginiu planu, kurį ketina įgyvendinti. „Šiuo metu aš seku 2,5 tūkstančio žmonių. O mano tikslas yra sekti 2 milijonus. Būsiu toks pirmas Lietuvoje, kurio neseka 2 milijonai, o kuris tiek seka. Nes Lietuvoje, kad tave sektų toks žmonių kiekis,  neįmanoma, na, o sekti pačiam – įmanoma. Vėliau nieko neprašomas reklamuosiu produktus, o tada jau nuėjęs į tą įmonę sakysiu, kad jūs man skolingi“, – juokauja G.Savickas.

„Šeškinės 20“ vedėjai laidoje siekia išsiaiškinti nuomonės formuotojų gyvenimo subtilybes. Kad sužinotų, kiek darbo reikia įdėti norint tapti tikru influenceriu, kiek kainuoja viena reklaminė nuotrauka ir kaip padidinti sekėjų skaičių, į laidą jie pasikvietė nuomonės formuotoją bei laidų vedėją Indrę Kavaliauskaitę.

Indrė Kavaliauskaitė / Organizatorių nuotr.

„Tu, Giedriau, pabandyk tiek sekti, tačiau manau, kad pats tinklas tave užblokuos ir neleis to padaryti. Aš galiu nemokamai tave pareklamuoti! Kiekvieną mėnesį mano sekėjai paauga tūkstančiu, šiuo metu turiu 125 tūkstančius“, – pasakoja I.Kavaliauskaitė.

„Puiku, pareklamuok! Surinksiu 20 tūkst. sekėjų, o tada jau viskas, Džiugai, galėsi laidą vesti vienas!“ – pokštauja G.Savickas

Vytenis Pauliukaitis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Laidoje taip pat viešintyss Vytenis Pauliukaitis bei knygų apie išvaizdos kultūrą ir interjerą autorius, profesorius dr. Eugenijus Skerstonas su vedėjais diskutuoja stiliaus ir etiketo temomis. „Etiketas yra taisyklės. O mes nemėgstame taisyklių. Tačiau iki šiol nieko geriau vyrui už kostiumą nėra sukurta pasaulyje“, – aiškina dr. Eugenijus Skrestonas

„Atsiprašau, kad Jus nutraukiu, bet tai visiška nesąmonė. Džinsai, džinsinės ar odinės, ar kitokios striukės, tai tiesiog yra laisviau ir patogiau!“ – prieštarauja Vytenis Pauliukaitis.

Laida  „Šeškinės 20“ – trečiadienį, per LNK.

Skaitykite daugiau