Giedrius Masalskis prabilo apie naujus jausmus: jo širdis – nebelaisva

Giedrius Masalskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-12 09:47
Prieš ketverius metus apie skyrybas su Asta Stašaityte pranešęs televizijos laidų vedėjas Giedrius Masalskis prabilo apie naujai užgimusius jausmus: jo širdis – nebelaisva.

Apie naujus jausmus Giedrius Masalskis prabilo po ketverių metų tylos. Portalui lrt.lt jis teigė, kad jo širdis jau užimta, tačiau apie naują mylimąją jis dar nėra pasiruošęs kalbėti garsiai.

„Mano širdis nelaisva, bet vis dar gijimo etape. Visada buvau atsargus kalbėdamas šia tema, nes tai susiję ne tik su manimi, bet ir su kitu žmogumi, kurio galbūt nesinori įtraukti į viešus aptarinėjimus. Kol kas ne metas“, – su lrt.lt kalbėjo jis.

Giedrius Masalskis/Vėlyvi pusryčiai su „Midsummer Vilnius“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Giedrius Masalskis/Vėlyvi pusryčiai su „Midsummer Vilnius“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad visais laikais labai atsargiai ir atsakingai žiūrėjau į įsipareigojimus. Plaku save, jei pasakau ir nepadarau, tad stengiuosi nežadėti. Dabar gyvenime norisi lengvumo, šviesos ir pozityvo. Daugiau pasakyti galėsiu kai viskas užgis ir bus daugiau aiškumo“, – pridūrė G.Masalskis.

Taip pat laidų vedėjas prasitarė, kad savo artėjantį gimtadienį jis pasitiks romantiškoje kelonėje į Italiją.

Žmonės.lt primena, kad apie skyrybas laidų vedėjai Giedrius Masalskis ir Asta Stašaitytė pranešė dar 2017 metais.

Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuo metu Giedrius ir Asta paliko identiškus įrašus savo socialinių tinklų paskyrose.

„Brangūs draugai ir visi, kam tai gali būti įdomu. Mes su (Giedrius nurodė Astos vardą – red. past.) nusprendėme skirtis. Nesugebėjome išsaugoti jausmų, abu nebematome prasmės būti kartu. Labai gaila.

Bet juk patyrėme daugybę neįkainojamų gyvenimo akimirkų drauge ir auginame du nuostabius sūnus. Labai prašome, padėkite mums patiems visa tai išgyventi ramybėje, neskaudindami komentarais ir užuojautomis, netrukdydami skambučiais ir klausimais.

Verčiau palaikykite mus, radusius drąsos ieškoti sprendimų, harmonijos sau ir vaikams. Ačiū“, – feisbuko įrašuose rašė žinomi žmonės.

Žmonės.lt primena, kad pora susituokė 2001 metais spalio mėnesį. Pora susipažino dirbdami toje pačioje radijo stotyje ir augina du sūnus – Danielių ir Emilį.

Naujausi straipsniai