Giedrius Masalskis: „Po santuokos ir verslo griūties reikia eiti pirmyn“

Giedrius Masalskis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-04 12:00
Praėjusi žiema verslininkui Giedriui MASALSKIUI (46) buvo sunki. Vos paskelbus apie oficialias skyrybas su žmona Asta Stašaityte, netrukus pasklido kita žinia: bankrutavo viena iš Giedriaus įmonių. „Pripažinti bankrotą nelengva net pačiam sau... Bet dabar jau atsitiesiau, – atviras jis. – Jaučiuosi pralaimėjęs mūšį, bet ne karą.“

Tačiau prieš tai, sako Giedrius, buvo visko: „Verkiau į pagalvę, keikiausi, ėjau pas psichologą... Padėjo. Iki šiol pas jį lankausi – ir nebijau to prisipažinti. Negi geriau gerti iki sąmonės netekimo?“ – retoriškai klausia.

Skyrybos, pasak Giedriaus, nebuvo vienadienis sprendimas – gana ilgai to link abu ėjo. Su Asta sutarė, kad santuoka, paremta tik buvimu po vienu stogu, jų netenkina. Ir vis tiek, sako, pasekmių buvo... Kad susitvarkytų su emocijomis, teko ir tam tikrų knygų paskaityti, vaizdo įrašų, muzikos, kuri labai padeda, paklausyti. „Anksčiau apie tai net nesusimąstydavau, nes nereikėjo: aš juk vyras, o vyrai neverkia!.. Bet dabar nebebijau pagalbos iš šalies“, – neslepia Giedrius.

Ne veltui sakoma: kai užsidaro vienos durys, atsiveria kitos. Idėjų Giedriaus galvoje knibžda šimtai, net yra minčių grįžti į radiją. „Bet pirmiausia noriu susitvarkyti su bankroto byla, sudėlioti į lentynėles reikalus, suskirstyti prioritetus ir judėti toliau. Labai noriu matyti, kaip vaikai auga, daug su jais kalbėtis, girdėti, kas jiems svarbu, būti geruoju patarėju“, – svajonėmis dalijasi Giedrius.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 14

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr. 14, Author: Media Bites, Name: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai