Giedrius Masalskis pirmą kartą parodė mylimąją: pasidalijo atostogų kadru

Giedrius Masalskis su širdies drauge / Pauliaus Peleckio ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, 15min
Publikuota: 2021-12-25 14:13
Gražiausias metų šventes televizijos laidų vedėjas Giedrius Masalskis sutiko ne prie gausaus Kūčių stalo su giminėmis, o šiltuosiuose kraštuose. Vis tik Kalėdas jis švenčia ne vienas – atostogų išvyko su širdies drauge ir pirmą kartą pasidalijo bendra nuotrauką.
Giedrius nuotrauka su drauge ir kalėdiniu sveikinimu iš užsienio pasidalijo savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Šiuo įrašu jis leido pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.
 
„Feliz navidad!
 
Su Paslaptingoji Nepažįstamoji.
 
PS. Gyvename vieną kartą. Bet ne du“, – rašė G.Masalskis.

Feliz navidad! Su Paslaptingoji Nepažįstamoji. PS. Gyvename vieną kartą. Bet ne du.

Posted by Giedrius Masalskis on 2021 m. gruodžio 24 d., penktadienis

Apie tai, kad jo širdis užimta, Giedrius prabilo dar rugsėjį portalui lrt.lt. Tačiau apie naują mylimąją jis dar nebuvo pasiruošęs kalbėti garsiai.

„Mano širdis nelaisva, bet vis dar gijimo etape. Visada buvau atsargus kalbėdamas šia tema, nes tai susiję ne tik su manimi, bet ir su kitu žmogumi, kurio galbūt nesinori įtraukti į viešus aptarinėjimus. Kol kas ne metas“, – su lrt.lt kalbėjo jis.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad visais laikais labai atsargiai ir atsakingai žiūrėjau į įsipareigojimus. Plaku save, jei pasakau ir nepadarau, tad stengiuosi nežadėti. Dabar gyvenime norisi lengvumo, šviesos ir pozityvo. Daugiau pasakyti galėsiu kai viskas užgis ir bus daugiau aiškumo“, – pridūrė vyras.

15min gimtadienio proga kalbintas Giedrius taip pat truputį užsiminė apie moterį, su kuria keliavo po Pantelerijos salą. Tačiau ir tada jos vardo nepanoro atskleisti.

„Tai – paslaptingoji nepažįstamoji“, – šypsojosi laidų vedėjas.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama