Giedrius Drukteinis palieka laidą „Yra kaip yra“

Gintarė Gurevičiūtė, Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Drukteinis / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-03 11:52
Giedrius Drukteinis po 3,5 metų darbo televizijos laidoje „Yra kaip yra“ ryžosi pokyčiams – žiūrovai jį beišvys keliose laidose. Kaip Žmonės.lt sakė Giedrius, permainas lėmė nuobodulys.

„Žinote, treji su puse metų yra truputį, na... Suprantu, kad tai skamba banaliai, nes teisybė visada nuobodi, bet ilgainiui pradedi ieškoti, kur čia judėti toliau. Dievaži, čia nėra nieko prigalvota, nėra jokių konfliktų. Kolegas jau seniai informavau, kad ieškotų, kuo mane pakeisti. Bet man ėmė atsibosti“, – Žmonės.lt sakė G.Drukteinis.

LNK žiūrovams „Yra kaip yra“ laidos eteryje jis pasirodys dar kelis kartus, mat yra iš anksto įrašytų laidų. „Bet, matyt, nuo lapkričio manęs jau nebus“, – kalbėjo jis.

G.Drukteinį eteryje pakeis Igoris Vasiliauskas. „Jis yra gyvenimo būdo mokytojas. Tai jauna, šviežia jėga, įdomu tai, ką jis daro. Jis kupinas entuziazmo. Kas žino, gal jis taps vieninteliu, pagrindiniu ekspertu“, – Žmonės.lt sakė G.Drukteinis.

Ar apskritai toliau matysime G.Drukteinį televizijoje? „Aš rodausi epizodiškai, kaip kviestinis svečias. Pavyzdžiui, KK2 labai nevengia manęs pakalbinti. Aš mielai pasiruošęs visada pareikšti savo nuomonę, duoti patarimų. Neseniai sudalyvavau ir „Auksinių svogūnų“ ceremonijoje. Be jokio atlygio, be nieko, tiesiog sulaukiau prašymo...“ – sakė G.Drukteinis.

O paklaustas apie stabilų darbą eteryje kol kas konkrečiai atvirauti nenorėjo: „Principe, to galima tikėtis. Bet mano tipažas – amžius, komunikuojama patirtis, išsilavinimas, socialinė veikla – reikalauja atitinkamo formato. Kiek esu bandęs dalyvauti visokiuose juokinguose vakaro šou, anekdotų konkursuose ar žaidimų laidose... Akivaizdžiai matosi, kad tai – ne man. Ten aš nesijaučiu jaukiai, o ir atrodau kaip pajacas. Taigi iš esmės aš esu rimtesnių laidų tipažas – analitinių, diskusinių. Kas Lietuvos televizijose nėra reitinginis formatas. Rinka apspręs.“

BTV nuotr.
BTV nuotr.

Apie permainas G.Drukteinis pranešė ir socialiniame tinkle.

„Gerbiamieji! Šiuomi pranešu, kad PALIEKU geriausią lietuviškos televizijos laidą YRA KAIP YRA. Primenu, kad šiuo metu laida transliuojama jau ketvirtą sezoną, ir ūmiai pasijutau kaip kadaise Andrius Mamontovas grupėje „Foje“ – vienintelis iš ekrane matomų kolektyvo narių, be jokių pertraukų dirbantis jame nuo pat pirmosios dienos. Darbas įdomus ir atsakingas, reikalaujantis koncentracijos bei talento, tačiau neišvengiamai ateina laikas, kai jį reikia keisti.

Pasijutau kaip kadaise Andrius Mamontovas grupėje „Foje“ – vienintelis iš ekrane matomų kolektyvo narių, be pertraukų dirbantis jame nuo pat pirmosios dienos.

Džiaugiuosi galėdamas pasitraukti iš šios laidos ne jos nuopolio, o kaip tik pakilimo metu. Reitingai aukšti, kolektyvas, tematika ir darbo stilius – susikristalizavę, tad negėda ją ir palikti.

Linkiu sėkmės kolegoms Astai Stašaitytei ir Igoriui Vasiliauskui, buvusioms kolegėms Aušrai Kilkuvienei ir Gintarei Gurevičiūtei, o labiausiai tiems, kurių žiūrovai nemato ekrane – redaktoriams, operatoriams, technikams, grimuotojoms, administracijai – tačiau be kurių darbo ir indėlio neveiktų nė viena televizija.

Klausimas, ką veiksiu toliau, atsakomas paprastai – tą patį, ką veikiau iki televizijos ar būdamas joje: toliau skaitysiu paskaitas ir patarinėsiu, kaip gyventi. Netrukus knygynuose pasirodys po dešimties metų pertraukos perleidžiama ir papildyta IZRAELIS, ŽYDŲ VALSTYBĖ, kita leidykla pasisiūlė išleisti JAUNUOLIO GIDĄ popieriniame variante, rašau trečiąją PREKIŲ ŽENKLŲ istorijų dalį. Taigi, veikti yra ką.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai