Giedrius Drukteinis iškeliauja į Holivudą

Giedrius Drukteinis pasakojo apie atostogas kruiziniame laive / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-08 13:07
Žurnalistas, etiketo specialistas ir kandusis LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos narys Giedrius Drukteinis trumpam paliks savo kolegas Astą Baukutę ir Rolandą Vilkončių. Šią savaitę G.Drukteinis darbo reikalais išvyksta į Holivudą, kuriame praleis net dvi savaites.

Paklaustas, koks yra tikrasis šios jo kelionės tikslas, G.Drukteinis tapo ypač paslaptingas. „Galiu pasakyti tik tiek, kad tikrai nekeliauju ten žvalgytis, kokiame name gyvena Cameron Diaz ar Thomas Cruzas. Savo laiką skirsiu susitikimams su keliais prodiuseriais ir... kitais, kurie ten ir yra tikrai svarbūs sprendimų priėmime“, – intrigavo etiketo specialistas, patikinęs, jog artėjanti Oskarų teikimo ceremonija – tikrai ne sutapimas. „Pasirodo, dar yra kur pareikšti savo nuomonę“, – šyptelėjo G.Drukteinis.

„Daug kartų esu buvęs Amerikoje, tačiau nei karto nesu buvęs tame angelų mieste. Man tai bus pirmas kartas, ir tai jaudina. Žinau, kad tikrovėje labai dažnai tiek Los Andželas, tiek ir Holivudas nepateisina visų žmonių lūkesčių – daug kas tikisi, kad tai yra tikras svajonių fabrikas, tačiau aš gerai žinau, kad tas blizgus fasadas slepia daug socialinių ir emocinių problemų“, – kiek surimtėjęs komentavo komisijos narys.

Kas G.Drukteinį pakeis laidoje „Lietuvos supermiestas“, kur jo komentarai priverčia sulaikyti kvapą ne tik dalyvius, bet ir komandų kapitonus? „Tikiuosi, kad net toms dviem savaitėms, kol manęs nebus, prodiuseriai neras man tinkamo pakaitalo, o tuščia kėdė stovės kaip priminimas apie tai, ką reiškia laida be manęs!” – juokdamasis atsakė G.Drukteinis.

Šį sekmadienį G.Drukteinis vis dar pasirodys laidoje, kurioje, kaip ir ankstesnėse, netrūks jo skambių pasisakymų ir įsižeidusių dalyvių – be to, etiketo specialistas turės svarų balsą sprendžiant, kuriam miestui teks palikti žaidimą. Stebėkite kovą ir balsuokite jau šį sekmadienį 19.30 per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai