Giedrius Balčiūnas-Mr. Jumbo: „Eurovizija“ ateina ir išeina, o tikra muzika – lieka“

Mr. Jumbo / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Kas nežino Mr.Jumbo, tas, galime sakyti drąsiai – tikrai nėra lietuviškos scenos fanas. Giedrius nebijo nei drąsių muzikinių eksperimentų, nei drąsių pasisakymų: na, kad ir apie šiuo metu visų dėmesį sukausčiusį „Eurovizijos“ konkursą. 

Išskirtinio įvaizdžio gitaros virtuozo muzikiniame bagaže: jau 40 koncertų su Lietuvos pop scenos diva Džordana Butkute, daugybė solinių pasirodymų gyvai ir online, populiarių užsienio ir lietuvių atlikėjų dainų interpretacijos gitara, autorinių dainų kūrimas, bei veikla su šiais metais itin išpopuliarėjusiu bičiuliu – dainininku Voldemaru Petersonsonu.

„Eurovizija“ – tik vienas iš kasmetinių muzikinių laiptelių: ji eina ir praeina – o tikra muzika lieka, – sako muzikantas, čia pat pagrįsdamas savo nuomonę. – Tiesiog noriu paskatinti kolegas kurti dainas, skleisti jas savo gerbėjams, nors tuo metu gali atrodyti, kad ir prasmės nėra, ir niekada nebūsi toks žinomas, kaip tie, kurie šiuo metu yra kad ir ant „Eurovizinės“ scenos. Tikiu, kad viskam savas laikas, todėl ir pats niekada nenuleidžiu rankų, o imu į jas gitarą ir kuriu“,  – šypsosi Giedrius. O to rezultatas – ką tik dienos šviesą išvydusi daina „Ar Tu prisimeni“.

Dainos „Ar Tu prisimeni“ vaizdo klipo filmavimo akimirka

„Organiškai ir lengvai, be didelių pastangų, nei paprastai atsirado daina, kuri mane nugramzdino į prisiminimus, kokius nuostabius laikus turėjome, nerūpestingai išlėkdami į vienadienes trumpas keliones prie jūros ar ežero, ekspromtu sugalvotus pavakarojimus su draugais bare ar klube, naktinius kino seansus automobilyje miške ir pan. Kuo giliau apie tai mąsčiau, tuo labiau suvokiau, kad tokios šiltos akimirkos ir nerūpestingas gyvenimas greitai negrįš, arba visai nepasikartos.“ – atviravo Mr. Jumbo.

Muzikantas džiaugiasi, kad pavyko ne tik dainą, bet ir vaizdo klipą sukurti,  už kurio vizualinius sprendimus dėkingas scenos kolegai Voldemarui Petersonsonui.

Skaitykite daugiau