Giedriui Drukteiniui atlikta operacija: būklė vis dar sunki

Giedrius Drukteinis / V. Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-29 13:12
Žurnalistas, rašytojas, etiketo specialistas Giedrius Drukteinis (49) antradienio popietę atsidūrė ligoninėje. Vyras patyrė širdies smūgį ir yra medikų rankose.

Pasak naujienų portalo „Delfi“, G. Drukteinis yra Vilniaus Santaros klinikose. Jam naktį buvo atlikta operacija. Šiuo metu jis gydomas reanimacijos-intensyvios terapijos skyriuje, vyro būklė sunki.

Giedrius Drukteinis sukniubo antradienį popiet sukniubo vairuodamas automobilį. Atvykę medikai vyrą išgabeno į ligoninę. Tai „Žmonės.lt“ patvirtino žurnalisto kolega, atsitiktinai tuo metu prie Seimo atsidūręs Domas Burkauskas.

„Ėjau pro šalį ir pamačiau, kad prie sankryžos susidarė kamštis. Priėjęs arčiau, pagalvojau, kad kažkur esu matęs tą mašiną... Tuomet pamačiau, kad tai – Giedrius, – pasakojo D. Burkauskas. – Žmonės bandė gaivinti ir atlikti širdies masažą, tačiau nesėkmingai. Laimei, jau buvo iškviesta greitoji pagalba.“

Anot vyro, nors atsirado vyras, mokėjęs atlikti širdies masažą, dėl streso jam to padaryti nepavyko.

„Gydytojai ilgai Giedrių gaivino. Manyčiau, kad užtruko iki 20 minučių. Atrodė, kad tai buvo labai ilgas laiko tarpas...,“ – kalbėjo G. Drukteinio kolega.

Domas Burkaukas teigė nežinantis, kokia G. Drukteinio sveikatos būklė šiuo metu, tačiau teigė, kad medikams pavyko vyrą atgaivinti ir jis išvežtas į ligoninę. Kol kas daugiau žinių apie vyro būklę nėra.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama