Giedriaus Leškevičiaus pakviesta Agnė Grudytė iš oro baliono apžiūrėjo vakarėjantį Vilnių

Agnė Grudytė ir Giedrius Leškevičius paskraidė oro balionu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-21 15:18
Aktorė Agnė Grudytė leidosi į romantišką pramogą: skirsdama oro balionu iš viršaus apžiūrėjo vakarėjantį Vilnių.


Oro balionu virš sostinės A.Grudytė pakilo ketvirtadienio vakarą. Nors anksčiau žinoma moteris tokią pramogą yra bandžiusi tris kartus, Žmonės.lt ji pasakojo, kad šio karto būta kitokio.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Anksčiau visus tris kartus skraidžiau Šiaulių rajone ir Trakuose, su geru bičiuliu, pilotu Vytu Samarinu. Vilniuje skridau pirmąkart. Be to, pirmąsyk skridau vakare – anksčiau visus kartus skraidėme ryte“, – pasakojo A.Grudytė.

Skristi virš sostinės aktorę pakvietė oro balionus pilotuojantis Giedrius Leškevičius: „Tai buvo labai malonu. Esu iš tų žmonių, kurie vieną kartą pakilę iškart pamilsta dangų. Oro balionai man visad asocijuojasi su gera nuotaika, puikia kompanija. Manau, Vilnius – išskirtinis miestas Europoje, nes praktiškai kas vakarą čia galima pamatyti 10-12 oro balionų danguje. Man jie – vasaros, gero oro šaukliai. Taip sako ir pilotai, ir keleiviai.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Aktorė tikina, kad skristi oro balionu – visai nebaisu: „Nepakilome aukštai, gal tik kilometrą. Oro baliono krepšys yra tokio aukščio, kad žmogus jaustųsi komfortabiliai. Man tikrai daug baisiau stovėti balkone ir žvelgti žemyn, nei būti oro balione.“

Tik apie vieną baimę prisipažįsta – skrisdama oro balionu bijo fotografuoti vaizdus, nes nerimauja, kad telefonas ar fotoaparatas nukris žemyn.

„Aš net akinius nuo saulės prirėmusi prie nosies ten, kai žiūriu žemyn, laikau“, – juokiasi ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai