Giedriaus Drukteinio būklė stabilizavosi: vyras išleistas iš intensyvios terapijos skyriaus

Giedrius Drukteinis / V. Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-03 15:41
Prieš savaitę širdies smūgį patyrusio žurnalisto, etiketo eksperto Giedriaus Drukteinio būklė pagaliau stabilizavosi – vyras išleistas iš intensyvios terapijos skyriaus.

Giedrius Drukteinis antradienį popiet sukniubo gatvėje. Jam konstatuotas širdies smūgis, vėliau atlikta skubi operacija.

Tai Žmonės.lt patvirtino žurnalisto kolega Domas Burkauskas, atsitiktinai tuo metu atsidūręs prie Seimo, kur ir įvyko nelaimė.

Anot vyro, nors atsirado praeivis, mokėjęs atlikti širdies masažą, dėl streso jam to padaryti nepavyko.

„Gydytojai ilgai Giedrių gaivino. Manyčiau, kad užtruko iki 20 minučių. Atrodė, kad tai buvo labai ilgas laiko tarpas,“ – kalbėjo G. Drukteinio kolega.

Penktadienį portalas 15min.lt kalbėjo su Giedriaus Drukteinio giminaite, kuri patikino, jog žurnalistui kiek geriau, jis pabudo iš dirbtinės komos ir ėmė reaguoti į aplinką.

Tiesa, moteris džiaugtis dar bijojo, mat būklė sunki ir sveikata tai pagerėja, tai pablogėja. Todėl kažko iš anksto prognuozuoti ji nenorėjo.

Naujienų portalas LRT.lt paskelbė, kad pirmadienį žinomo vyro būklė stabilizavosi – iš intentensyvios terapijos skyriaus Giedrius perkeltas į paprastą palatą. G, Drukteinio žmona Rima minėtam portalui sakė, kad nelaimės jos vyras nepamena. Giedriui dar savaitę teks praleisti ligoninėje, gydytojų priežiūroje, tačiau vyras sparčiai sveiksta. Vėliau jo laukia trijų savaičių reabilitacija. 

Naujausi straipsniai