Žurnalo „Laimė“ herojė Giedrė Žickytė: „Iš tikrųjų esu šeimos žmogus“

Giedrė Žickytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-08 11:23
Lietuvoje ir Europoje įvertinta dokumentinio kino režisierė Giedrė Žickytė sako, kad būtent dabar jaučia visišką pilnatvę. Net jei kitiems atrodo, kad ji vien tik „daro kiną“, šviesiaplaukė su plačia šypsena yra laiminga mama, žmona, kūrybinga asmenybė ir jauki moteris.

Naujausias Giedrės darbas – dokumentinis filmas apie įspūdingą jūrininko Simo Kudirkos kelionę iš sovietinės sistemos į laisvąjį pasaulį „Šuolis“ – palankiai įvertintas kritikų, pelnė geriausio dokumentinio filmo titulą tarptautiniame A klasės Varšuvos kino festivalyje ir pradeda savo kelionę po tarptautinius kino festivalius.

Nors ir pripratusi keliauti po pasaulį, G.Žickytė tikina: „Iš tikrųjų esu šeimos žmogus.“

Giedrės vyras, diplomatas Eitvydas Bajarūnas pernai paskirtas Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Rusijoje, todėl šeimai teko krautis lagaminus į Maskvą.

„Iš pradžių buvo didelis stresas, nes šešiolikmetis sūnus Teodoras nenorėjo nė girdėti apie Maskvą: jis pasiliks Vilniuje, ir viskas. O mes juk šeima, turime būti visi kartu...“ – nelengvą etapą prisimena režisierė.

Šešiolikmetis sūnus Teodoras nenorėjo nė girdėti apie Maskvą

Tačiau dabar ji jaučiasi laiminga. „Man patinka tas naujas etapas: kaip ambasadoriaus žmona irgi turiu įsipareigojimų, stebiu kitus, pati mokausi, be to, man įdomu bendrauti su žmonėmis.“

Visas interviu su režisiere Giedre Žickyte – naujausiame žurnalo „Laimė“ numeryje nuo sausio 8 dienos.

Taip pat pirmajame metų numeryje akies krašteliu žvilgtelėsime į 2021-uosius: kaip rengsimės, gražinsimės naujaisiais metais, kokios sveikatinimosi, mitybos ir gyvenimo būdo tendencijos šiemet bus populiariausios.

Prancūzijoje gyvenanti rašytoja, žurnalistė Erika Umbrasaitė pasakoja, kaip neprarasti gyvenimo džiaugsmo nelengvais pandemijos laikais. Panagrinėsime ir tai, kokių svarbių pamokų išmokome 2020-aisiais ir ar bijome permainų vėjo.

Taip pat skaitykite išskirtinį ir itin atvirą interviu su skaitomiausios, skandalingiausios ir labiausiai 2020-aisiais ne tik Prancūzijoje aptarinėtos knygos „Abipusiu sutikimu“ autore Vanessa Springora.

Paryžiaus leidėja ir rašytoja iki smulkmenų apnuogina asmeninę istoriją apie tai, kaip visuomenė sudarė sąlygas keturiolikmetei paauglei įsimylėti garsų penkiasdešimtmetį prancūzų rašytoją. Ji viešai pasidalijo patirtimi, kuri iki šiol tebuvo užrašyta dienoraščiuose.

Naujausias numeris – jau prekyboje. „Laimės“ anonsą galite pavartyti ČIA.

Naujausi straipsniai