Giedrė Kilčiauskienė šeimą lepina įspūdingais kepiniais: „Šiuo metu man reikia grožio ir saldumo“

Giedrės Kilčiauskienės kepiniai / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-06 08:21
Dainininkė Giedrė Kilčiauskienė savo bičiulius socialiniuose tinkluose stebina įspūdingų kepinių nuotraukomis. Koronaviruso pandemijai nutraukus muzikinę veiklą, atlikėja pasakoja, kad kurti vis tiek norisi – bent jau šeimos narių akims ir jų pilvams.

„Liūdna, kad negaliu būti pilna jėga muzikoje, bet tam, kad nebūtų visiškas liūdesys, man reikia grožio ir saldumo. Tokiu būdu muziką bent iš dalies kompensuoju“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Giedrė.

G.Kilčiauskienė juokiasi, kad apie muziką galėtų taukšti ištisas valandas, tačiau kulinarijos niekuomet nelaikė savo stichija, tad kalbėti apie naują hobį sudėtinga.

„Virtuvė niekada nebuvo mano stiprioji pusė. Žinoma, ką reikia, aš viską moku padaryti, bet to didelio noro gaminti niekada ir neturėjau. Bet kadangi gyvename instagraminiais laikais, tai pasižiūrėjau, kiek kiti kepa, kažkaip fainai atrodė, susigundžiau. Labiausiai užkabino Neringos Zeleniūtės ir Elžbietos Monkievič kepiniai, tai pabandžiau vieną kartą, kita kartą ir paskui žiūriu, kad pati nejučia pradėjau kitose socialinių tinklų paskyrose ieškotis receptų“, – sako dainininkė.

Giedrės Kilčiauskienės keptas tortas  / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrės Kilčiauskienės keptas tortas / Asmeninio albumo nuotr.

Naują hobį G.Kilčiauskienė atrado šių metų pavasarį prasidėjus pandemijai. Moteris juokiasi, kad pastaruoju metu jos šeima net neturi laiko pailsėti nuo kepinių, tačiau dėl pertekliaus nesiskundė. 

„Iš tikrųjų, per pirmąjį karantiną pasibandžiau iškepti cinamonines bandeles, o jau per šį karantiną – tai pilnu tempu kepu. Kadangi geri receptai, tai man iškart ir pavyksta. Tiesa, dar prieš pradedant galvojau, ar pavyks mielinę tešlą kepiniams užmaišyti, bet po to susimąsčiau, kad o kokiu būdu gali nepavykti, jeigu moku skaityti? Juk renkuosi kitų išbandytus receptus“ – teigia ji.

Giedrės Kilčiauskienės keptas tortas / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrės Kilčiauskienės keptas tortas / Asmeninio albumo nuotr.

Šeimos konditere bent jau karantino metu tapusi G.Kilčiauskienė kukliai pasidžiaugia, kad su kiekvienu receptu viskas sekasi kur kas lengviau ir geriau. O ir kepinių dekoro idėjų toli ieškoti nereikia.

„Kadangi su piešimu nesu susipykusi, jau ir ankščiau piešdavau įvairius komiksus, vis ką nors palipdydavau, tai to grožio kūrimas mane labai atpalaiduoja. Iš tiesų, tas meniškumas, gebėjimas lipdyti man labai pasitarnauja, ypač padėjo, kai dariau koldūnus. Jau tada juokiausi, kad keramikos būrelis pravertė, nes iškart pavyko labai gražūs. Visada galvojau, kad jeigu vaikystėje būčiau pasirinkusi ne muziką, tai būčiau pasirinkusi dailę. Matyt, tie kepiniai man yra ta pati dailė, bet suvalgoma“, – sako ji.

Giedrės Kilčiauskienės kakaviniai pyragėliai / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrės Kilčiauskienės kakaviniai pyragėliai / Asmeninio albumo nuotr.

Keletu savo kepinių nuotraukų socialiniuose tinkluose pasidalijusi G.Kilčiauskienė sulaukė gausybės teigiamų bičiulių reakcijų. Ne vienas prašė pasidalinti bent gabalėliu taip akį traukiančio torto. Paklausus, ar nekyla minčių atidaryti savo kepyklėlę, Giedrė tik juokiasi: „Nežadu atidaryti kepyklėlės. Tikrai neperšokus duobės nesakau „op“, bet aš būsiu muzikoje, o ne konditerijoje.“

Puikius G.Kilčiauskienės konditerinius ir dailės gebėjimus įvertinę bičiuliai šmaikštavo, kad gardaus torto, ant kurio puikuojasi raketa, nuotrauka galėtų atsirasti ir ant muzikinio albumo viršelio. Tokios galimybės neatmetė ir pati Giedrė. 

„Visai gali būti, kad kažkas panašaus ir bus“, – nedaugžodžiavo ji. 

Naujausi straipsniai