Giedrė Kilčiauskienė 42-ąjį gimtadienį pasitinka su nauja jėga: „Karantinas ir savigaila – užkniso“

Giedrė Kilčiauskienė / Gretos Skaraitienės ir Monikos Penkutės nuotr.
Autorius: Beatričė Staniūnaitė
Publikuota: 2021-03-06 17:54
Atlikėja Giedrė Kilčiauskienė kovo 6 dieną mini 42-ąjį gimtadienį. Pozityvumu ir gera energija spinduliuojanti dainininkė tikina, kad jos vardas ir gimimo data turi bendrą bruožą: „Kiekvienais metais kovo 6 dieną šviečia saulė, būna giedra. Taigi, tėvai lyg jausdami man parinko tikrai tinkamą vardą“, – šypsojosi Giedrė ir kartu su portalu Žmonės.lt pasidalijo gimtadienio planais.

Žinodama, kad per gimtadienį, kaip ir kiekvienais metais švies saulė, G.Kilčiauskienė tikino jį paminėsianti pavasariškai ir aktyviai: „O aktyviai, nes žiema baigėsi, karantinas ir savigaila užkniso, albumo įrašai perkopė į antrą pusę, todėl yra ką nuveikti“, – sakė ji.

Visgi, žinoma moteris neslėpė, kad pastarieji mėnesiai jai buvo nelengvi. Kuris laikas dainininkė buvo visiškai atitrūkusi nuo dainų rašymo ir muzikos, tačiau savo kūrybą išreiškė sukdamasi virtuvėje ir gamindama įvairius kepinius.

„Buvau susisukus į kokoną. Muzika kažkur pasąmonėje laukė manęs, o aš kepiau vieną tortą po kito, minkiau ir kildinau tešlą, pakaitomis minkiau ir niurkiau katiną su šunimis. Bet kiek vėliau vėl grįžau prie albumo kūrybos. Pristačiau porą naujų dainų publikai. Žodžiu, nuo savęs nepabėgau“.

Giedrė Kilčiauskienė / Monikos Penkutės nuotr.
Giedrė Kilčiauskienė / Monikos Penkutės nuotr.

Giedrė užsiminė, kad gimtadienio proga tortą sau taip pat išsikepė pati. „Dabar kepsiu nebent po pusės metų. Atsibodo, tingiu, persivalgiau. O štai su muzika tokio pojūčio nebūna“, – tikino atlikėja.

Nors ne vienai šeimai karantinas tapo tikru iššūkiu, G.Kilčiauskienė kartu su vyru ir dukra praleisdami beveik visą laiką kartu sutaria puikiai. Moteris atskleidė, kad jų namuose netrūksta daug juoko ir humoro, o tai jiems leidžia viską išgyventi daug lengviau. „Labai didžiuojuosi savimi, savo vyru ir dukra. Mes galime gyventi kartu non stop. Su protarpiniais „tornadais“ ir humoru, kurio pati mums pavydžiu, ir tuo pačiu su kažkokiu nenusakomu lengvumu“.

Tiesa, per karantiną Giedrė namuose ne tik bendravo su šeima ir lepino juos kepiniais, bet ir vedė nuotolines paskaitas savo studentams. Dėstydama Vilniaus kolegijoje populiariosios muzikos vokalą, Giedrė, sako, turinti galimybę dalintis patirtimi ir pati iš studentų išmokti ko nors naujo.

Giedrė Kilčiauskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Giedrė Kilčiauskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Atlikėja tikina, kad nėra viena tų griežtų dėstytojų, atvirkščiai, ji stengiasi būti supratinga ir prireikus padėti. „Mano vyras sako, kad esu užsileidusi studentus sau ant galvos. Aš tiesiog jiems leidžiu klysti, kalbu nebūtinai apie muziką. Tačiau jei tų klaidų būna per daug, tuomet tampu kaip ta pantera Bagira iš Mauglio. Na, bent jau aš save taip matau. Gal studentai dabar skaito ir juokiasi: Bagira tu Bagira, kačiukas, geriausiu atveju“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt juokavo Giedrė.

Atlikėja įvardijo, kad dėstant sunkiausia yra matyti, kaip užgęsta vieno ar kito studento noras, kai jis pamiršta savo svajonę ir įsitraukia į liūdesį. „Įpūsti kitam gyvybės yra beprotiškai sunku. Aš suprantu, kad kiekvienas pats esame atsakingas už savo vidinę motyvaciją ir norus, bet vis tiek kažkaip tūpčioju, šokinėju, saldainių duodu“.

Giedrė Kilčiauskienė/ Monikos Penkutės nuotr.
Giedrė Kilčiauskienė/ Monikos Penkutės nuotr.

Gimtadienį mininti atlikėja teigė, kad geros emocijos yra ir jos profesijos dalis, todėl sau palinkėjo neprarasti dviejų pagrindinių dalykų – polėkio ir įkvėpimo, kuriuo ji pasidalins ne tik su studentais, bet ir su savo gerbėjais.

Naujausi straipsniai