Gidas dar nespėjusiems nupirkti dovanų – kuo nustebinti artimuosius?

Kalėdos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-22 11:55
Kasmet savęs klausiame, ką padovanoti artimiesiems ir draugams Kalėdų proga? Gera dovana turėtų būti kūrybinga ir išskirtinė, o kartu – asmeniška, pritaikyta konkrečiam asmeniui. Todėl „Douglas“ dalijasi patarimais, kokios dovanos sužavės artimuosius ir nedulkės stalčiuje.

Kaip nustebinti antrąją pusę?

Nustebinkite savo mylimąjį dovana, kuri parodo, jog klausotės atidžiai.

  • Ar jūsų artimas žmogus paslapčia naudoja jūsų mėgstamiausią odos priežiūros produktą? Sukurkite jam asmeninę grožio rutiną! Pavyzdžiui, nupirkite valiklį ir drėkinamąjį kremą.
  • Ar jis aktyvus žmogus, mėgstantis sportą? Suruoškite dėžutę „po sporto” su atgaivinančia dušo žele, kūno dulksna ir gaiviais kvepalais. Taip pat reikia skirti dėmesio skaudantiems raumenims, tad nupirkite ir kūno aliejaus bei pasidomėkite nugaros ir kojų masažu.
  • Pati asmeniškiausia dovana yra kvepalai, bet tik tuomet, jei jie patiks žmogui, kuriam juos dovanojate. Todėl prieš dovanojant kvepalus yra labai svarbu žinoti, koks kvapas žmogui patinka.

Padarykite laimingas savo šeimos moteris

Nesvarbu, ar ieškote dovanos mamai, sesei, tetai ar anytai: jei esate artimos, nustebinkite jas praleisdamos laiką kartu. Kiekvienas mėgsta malonumus, tad SPA diena yra puiki idėja. Surenkite SPA namuose, paruošusios specialių priemonių, arba pakvieskite jas į grožio centrą.

Apstulbinkite drauges

Kiekvienas yra skirtingas ir turi unikalų skonį, kaip ir jūsų draugės! Keletas pasiūlymų, ką dovanoti joms:

Verslo damai, kuri visuomet užsiėmusi: mes visi turime draugę, kuri sėkminga, turi griežtą dienotvarkę ir daug keliauja. Nustebinkite ją su grožio priemonėmis, kurios paslepia trumpas naktis ir ilgas dienas: pasirinkite kaukę, kuri pasirūpina pavargusia oda per vieną kartą. Raminantys akių kompresai atgaivins jos žvilgsnį, o ilgai išliekantis maskuoklis gelbės visą dieną.

Kūrybingajai, kuri mėgsta spalvas: nesvarbu, ar ji dizainerė, rašytoja ar tiesiog mylinti spalvotus daiktus. Nustebinkite ją su makiažo šepetėlių rinkiniu, kad galėtų ką nors sukurti. Taip pat pridėkite ir spalvingą makiažo paletę akims, skruostams, lūpoms, kad galėtų iškart naudoti išpakavusi!

Rūpestingai draugei su mažais vaikais: jei jūsų draugė yra mama, jos rutina šiek tiek turėjo pasikeisti. Ji nebeturi daugiau nei kelių minučių pasirūpinti savimi ar domėtis kiekvienu ingredientu produktuose. Nustebinkite ją su natūralia kosmetika: kūno aliejus pamaitins jos pavargusią odą, kūno sviestas sudrėkins išsausėjusią odą.

Maži malonumai mieliausiems

Visi žinome tuos ypatingus žmones, kurie visuomet geri ir paslaugūs. Pagalvokite apie savo mielas kolegas, kaimynus ar apie mėgstamiausios kavinės savininką – yra lengva nustebinti kitus su maža padėkos dovanėle Kalėdų proga. Dovanos neturi būti brangios, visi mėgsta lepinančius produktus, tokius kaip kvepiantis rankų kremas, lūpų balzamas, veido kaukė arba vonios kubelis. Visuomet pridėkite raštelį bei gražiai supakuokite!

Sąrašas: kaip surasti gerą dovaną:

  • nuspręskite, kiek galite išleisti pinigų dovanoms kiekvienam žmogui;
  • pagalvokite apie dovanos gavėjo asmenybę ir apie santykius tarp jūsų – kokie žmogaus pomėgiai? Mėgstamiausios spalvos? Ypatybės? Tai gali jums pagelbėti ieškant tinkamiausios dovanos;
  • laisvalaikio praleidimas kartu yra gera idėja, tad galėtumėte kartu su maža dovanėle padovanoti ir veiklą, kurią nuveiksite kartu;
  • jei sugalvojote kelias idėjas, tačiau negalite nuspręsti, kuri geriausia, tuomet pamąstykite apie įpakavimo galimybes, nes išskirtinai supakuotos dovanos prisistato pačios, tai gali pagelbėti jums apsispręsti.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai