Gianluca Vacchi surengė kūdikio sutiktuves: mylimoji iš laimės pravirko

Gianluca Vacchi surengė mylimosios ir kūdikio sutiktuvių šventę / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-10 20:05
Šokančiu milijonieriumi vadinamas italas Gianluca Vacchi (53) su mylimąja Sharon Fonseca (25) džiaugiasi šeimynine laime. Porai spalio 27-ąją gimė dukra Blu Jerusalema.

Spalio 31 dieną Sharon ir dukrą iš gydymo įstaigos namo parsivežęs Gianluca Vacchi šia proga išpuošė visus namus ir didžiulę erdvę prie jų. 

Įvažiavus į kiemą jis nufilmavo savo vaiko motinos, modelio Sharon reakciją. Moteris netramdė ašarų. Iš džiaugsmo verkė ir Gianlucos viloje besidarbuojantis personalas. 

Viešą video pamatė daugiau nei 15 tūkstančių Gianlucos socialinių tinklų sekėjų.

Dar prieš sulaukiant dukros, savo gyvenimo detales aktyviai socialiniuose tinkluose viešinantis G.Vacchi pasidalijo jautriu įrašu.

„Dabar supratau, kodėl taip ilgai laukiau. Gyvenimas buvo paruošęs man ypatingą dovaną – dukrą. Neturiu žodžių, išreiškiančių patį nuostabiausią jausmą, kokį tik galima patirti.

Noriu šią džiaugsmo ir naujo gyvenimo etapo akimirką skirti savo tėvo atminimui. Esu tikras, kad dabar jis labai didžiuojasi moterimi, kurią pasirinkau eiti šiuo gyvenimo keliu. Ačiū, mano karaliene, mūsų dukra turės nuostabiausią motiną šiame pasaulyje. Aš tave myliu“, –  tuomet socialiniuose tinkluose rašė italas.

Šiuo metu abu tėvai mėgaujasi laiku su dukra, o Gianluca neseniai pranešė, kad jo mylimoji jau spėjo atsigauti po gimdymo ir jaučiasi puikiai. Pora net nufilmavo naują šokį.

„Niekada nemaniau, jog taip sakysiu, tačiau šį kartą mano pirmasis ir vienintelis planas yra B“, – šmaikščiai viename savo įraše skelbė Gianluca, taip dar kartą primindamas, jog nuo šiol visų svarbiausia - dukra Blu Jerusalema.

Naujausi straipsniai