Gian Luca Demarko – apie Karoliną Meschino: „Būtum tobula žmona“

Gian Luca Demarco laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po nuotaikingo viščiukų pasirodymo ir šmaikštaus pokalbio su Gian Luca Demarko apie jo vaikus, nuostabioji „Gero vakaro šou“ vedėja Karolina pakvies savo kolegas Mindaugą Stasiulį ir Mindaugą Rainį bei studijos svečią Gian Luca pasivaišinti jos gamintais šventiniais patiekalais.

Karolina stebins valgytojus nešdama vieną už kitą įdomesnį patiekalą. Ant stalo keliaus kepsniai, šaltiena, ypatingu būdu paruošta silkė, įdaryti kiaušiniai, kisielius ir kitokie gardumynai.

Sužavėtas Karolinos vaišių Gian Luca sakė: „Būtum tobula žmona!“.

Gian Luca Demarco laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

„Išieškotas skonis, Karolina. Tiesiog fantastika! Niekad negalvojau, kad taip skaniai gamini”, – negailėjo pagyrų ir Justinas Jankevičius.

„Noriu pasidžiaugti fantastiška Karolinos pagaminta vakariene. Džiaugiuosi, kad visi susirinkome“, – sakė Mindaugas Stasiulis keldamas kisieliaus taurę.

Gian Luca Demarco laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

Kai jau svečiai buvo beveik sotūs, Karolina nustebino dar vienu patiekalu – patiekė „Netikrą zuikį“ su netradiciniu įdaru. Mindaugas, Justinas ir Gian Luca bandė atspėti, iš kokių ingredientų padarytas patiekalo įdaras.

O ką labiau mėgsta valgyti žymiojo virtuvės šefo vaikai – bulves su lupenomis ar ledus? Ar pavyks jam užrištomis akimis iš būrio vaikų atskirti savo sūnų?

Skaitykite daugiau