Gian Luca Demarco – apie P.Meškėlos pamokas, vaikų palaikymą ir šou, kokio Lietuva dar nematė

Gian Luca Demarco su vaikais ir projekte „X faktorius. Žvaigždės“ / Dariaus Kučio ir „Fotodiena“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Virtuvės šefas, italas Gian Luca Demarco (36) prisipažįsta, jog prieš projektą „X faktorius. Žvaigždės“ jis dainuodavo tik duše bei gamindamas valgį. Profesionalaus dainavimo pamokų žinomas vyras niekuomet nelankė, tačiau dabar be galo džiaugiasi galimybe Lietuvos žiūrovams dovanoti nuotaikingą šou. „Nors vaikystėje norėjau būti gaisrininku arba kareiviu, nematau nieko blogo išbandyti savo jėgas ir scenoje“, – šypsosi jis.

Šiais metais muzikiniame projekte „X faktorius. Žvaigždės“ varžosi gerai pažįstami veidai. Vienas iš jų – Gian Luca Demarco, kuris per savo pasirodymus turi aktyvų ne tik žmonos, bet ir trijų vaikų palaikymą. 

„Kai laidos prodiuseriai mane pakvietė dainuoti, aš pagalvojau: „o kodėl ne?“ – prisimena vyras. 

Savo pasirodymu komisiją sužavėjęs italas anksčiau muzikos nesimokė. 

Gian Luca Demarco.

„Esu turėjęs bažnytinio dainavimo patirties – būdavau tas „animatorius“, kuris pradėdavo giedoti, o prie manęs prisijungdavo ir kiti žmonės. Tiesa, nebuvau labai gabus dainininkas. Didelė dalis mano konkurentų „X faktoriuje“ yra visai kitame lygyje, nei aš“, – Žmonės.lt kukliai prisipažįsta G.L.Demarco.

Pats jis dažniausiai uždainuoja gamindamas savo restorane ar grįžęs po sunkių dienos darbų namų, kai nueina į dušą. 

Vyras iki šiol puikiai priisimena, kad pirmuosius kartus lipant į sceną, jį ėmė toks jaudulys, kad vos galėjo pajudėti. „Jaučiau aibę emocijų, sunku buvo atlikti numerį, tačiau su kiekvienu kartu man darosi vis paprasčiau“, – sako jis.

Kas kartą prieš pasirodymą Gian Luca meldžiasi. „Atiduodu duoklę Dievui. Maldos metu sakau, kad Jis padarytų taip, kokia Jo valia – man tai tiks. Po šio ritualo žengiu į sceną.“

Gian Luca Demarco / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pasirodęs muzikiniame projekte, Gian Luca neslepia vėliau žiūrėjęs laidos įrašą ir analizavęs kiekvieną judesį.

„Stebėjau, ką galėčiau pakeisti, patobulinti. Man patiko matyti save ekrane“, – prisipažįsta.

Svarbiausia šiame projekte ne tik žiūrovų, bet ir artimųjų palaikymas. Gian Lucos žmona – didžiausia jo gerbėja bei padrąsintoja.

„Mano žmona labai palaiko ir džiaugiasi, kad išbandau kažką naujo ir įdomaus. Vaikai irgi prisideda, skatina pasitempti. Kai mano vokalo mokytojas Povilas Meškėla užduoda namų darbų, visi šeimos nariai padeda man juos atlikti“, – šypteli italų kilmės virtuvės šefas.

Jis sako, kad ateityje neatmeta galimybės uždainuoti lietuviškai, o jei pateks į finalą – lietuviams padovanoti tokį šou, kokio jie ilgai nepamirš.

Gian Luca Demarco su šeima / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Jei tik žiūrovai ir klausytojai mane palaikys ir pateksiu į finalą, esu sugalvojęs ne vieną siurprizą. Bus tikrai smagu ir įdomu. Žmonos kartu dainuoti nepriversiu, bet šou bus įspūdingas. Kaip žinia, dainavimas tikrai nėra mano pagrindinis užsiėmimas – esu projekte tam, kad visiems būtų įdomiau. Be abejo, kitiems projekto dalyviams tikrai netrūksta parako ir to vadinamo x faktoriaus – jį turime visi.“

Nors ir su didžiausia aistra žengtų į sceną, Gian Luca neslepia – jo dienotvarkė šiuo gyvenimo etapu ypač įtempta. 

Gian Luca Demarco projekte „X faktorius. Žvaiždės“ / „Fotodiena“ nuotr.

„Labai labai sunku viską suspėti. Dalykus bandau daryti vienu metu – štai, šiuo metu kalbuosi su jumis ir tuo pačiu metu sukuosi restorane. Taip pat, gamindamas pasta, dainuoju. Ačiū Dievui, turiu nuostabią komandą ir itin gerus mokytojus. Vien dainavimo pamokos dabar būna keturis kartus per savaitę, o kur dar choreografijos pagrindai“, – prispažįsta.

„Jei daina yra itin jautri – aš tikrai jaudinuosi, tačiau ne negatyviai. Kol kas jokia daina nėra privertusi manęs apsiverkti. Tačiau yra kelios lietuvių dainos, kurios mane tikrai jaudina – I.Narkutės „Raudoni vakarai“ ir M.Mikutavičiaus „Degančios rankos“. Tiesa, dažniau klausausi itališkos muzikos, nei lietuviškos“, – savo mėgstamiausiais lietuviškas dainas išduoda virtuvės šefas.

Jis neslepia, kad dižiausia dovana – šeimos supratimas. „Mažoji dukra Martina jau dabar drauge su manimi linguoja ir savo kalba traukia dainas. Labai džiaugiuosi, kad ryžausi šiai gyvenimo avantiūrai“, – prideda Gian Luca.

Gian Luca Demarco (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau