Ghostpoet muzikos kontrastai užliūliavo Vilniaus publiką

Ghostpoet koncerto akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-17 22:30
Vasario 17 dieną britų muzikos kūrėjas Ghostpoet menų fabrike „Loftas“ surengė pretenzijų nepaliekantį koncertą. Melomanams šį vakarą skambėjo dainos iš naujausio atlikėjo albumo.

Ghostpoet albumas „Dark Days + Canapés“ – tai makabriška ir rizikinga kelionė.

Vasario 17 dieną britų muzikantas į Vilnių atvyko su didžiule grupe profesionalų. Savo pasirodymais ir netikėtais sprendimais pasaulį stebinantis atlikėjas parengė užliūliuojantį elektroninės muzikos, persipynusios su roko elementais, koncertą. Be abejonės, tai buvo įsimintinas vakaras naujovėmis besidomintiems melomanans ir tiems, kas Ghostpoet klausosi nuo jo karjeros pradžios.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vilniaus menų fabrike „Loftas“ susirinkusi publika kūrybišką muzikantą palaikė jau nuo pirmųjų jo pasirodymo akordų. Dainininkas šiltai pasisveikino su savo gerbėjais ir netrukus jiems dovanojo garsų ir šviesų voratinklį.

Žurnalas „The Independent“ naująjį jo albumą apibūdino kaip „košmariškus, klaustrofobiškus garso sūkurius“, o tinklalapis „The Line of Best Fit“ – kaip „tamsią mūsų laikų simfoniją“. Bet ši rafinuota simfonija nėra vien rimta – pagal ją sunku nešokti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Debiutinis Ghostpoet albumas „Peanut Butter Blues & Melancholy Jam“ 2011 m. ne tik pasiekė Didžiosios Britanijos perkamiausių albumų topą, bet ir buvo nominuotas „Mercury“. Šį pasiekimą atlikėjas pakartojo 2015 m. su trečiuoju albumu „Shedding Skin“, kuriame jam pritarė tokie išskirtinių vokalų savininkai kaip Nadine Shah, Etta Bond, Mélanie De Biasio, Lucy Rose ir Paulas Smithas. Keliuose kūriniuose gitaros partiją atliko ne kas kitas, o „alt-J“ gitaristas Joe Newmanas.

Šį vakarą Vilniaus publika visiškai pasinėrė į transą, kuriame skendo bandydami įminti Ghostpoet kuriamo skambesio paslaptis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai