„Geros dovanos“ komanda 1006 km lenktynėse sieks pergalės – startuos su superautomobiliu

„Geros dovanos“ komanda ruošiasi „Aurum 1006 km lenktynėms“ / Projekto partnerio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

„Gera dovana“ į Palangoje liepos 14–17 d. vykstančias „Aurum 1006 km lenktynes“ keliauja nusiteikusi kovingai. Komandos sportininkai startuos galinguoju lenktyniniu bolidu „Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo“. Tikslas – pademonstruoti geriausius rezultatus ir atsidurti ant nugalėtojų pakylos.

Įspūdžio dovanų platinimo įmonės „Gera dovana“ vadovas Ernestas Vasiliauskas teigia, kad šių metų komandos sudėtis ir išskirtinės superautomobilio savybės įkvepia pergalei.

„Komanda turėjo progą išbandyti savo ir automobilio galimybes antrajame Baltijos šalių  6 val. ištvermės lenktynių etape Estijoje, kurioje iškovojo nenuginčijamą pergalę. Tokie rezultatai nuteikia itin optimistiškai.

Žinoma, automobilių sportas kupinas netikėtumų – visada gali nemaloniai nustebinti techniniai trikdžiai ar nenumatyti įvykiai trasoje. Tačiau nė kiek neabejojame, kad lenktynės bus kupinos jaudulio ir azarto, todėl kviečiame visus palaikyti „Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ (#72) komandą“, – lūkesčiais dalijasi E.Vasiliauskas. 

„Gera dovana“ vadovas Ernestas Vasiliauskas / Atstovų nuotr.

Už „Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ komandos bolido vairo pasikeisdami sės profesionalūs lenktynininkai – Audrius Butkevičius, Paulius Paškevičius, Egidijus Gelūnas ir Martynas Griška. Vienas iš komandos vadovų – techninis direktorius, turintis ilgametę lenktynių patirtį, – Marius Batūra.  

Žymusis lenktyninis bolidas iki 100 km/val. įsibėgėja per 3 sekundes. Ši sportinė automobilio versija, lyginant su gatvėms skirtu automobiliu, turi lengvesnį kėbulą, sumontuotus saugos lankus, sportines sėdynes ir specialius 6 taškų saugos diržus. Tai GT klasės automobilis, kurio svoris yra 1270 kg, galia 620 AG, o maksimalus greitis – 285 km/val.

Norintiems patiems patirti adrenalino šiurpulius trasoje, „Gera dovana“ suteikia galimybę išbandyti lenktyninį bolidą „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ ir kitus garsiuosius superautomobilius. Tereikia užsukti į įspūdžio dovanų parduotuvę www.geradovana.lt/auto-moto/sportiniai-automobiliai ir išsirinkti, už kurio garsiojo automobilio vairo norisi sėsti pačiam ar nustebinti neeiline dovaną artimąjį!

„Gera dovana“ – dovanoti gera! 

„Gera dovana“ komanda ruošiasi „Aurum 1006 km lenktynėms“ (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau