Gerokai sulieknėjusi dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha: „Mano kilogramus ištirpdė dukra“

„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-12 22:09
Pastaraisiais mėnesiais dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha aplinkinius stebina gerokai pasikeitusiomis kūno formomis – niekada stambi nebuvusi mergina vis dėlto itin akivaizdžiai sulieknėjo.

„Man tikrai tai patinka, bet kažin ar neatgausiu visų prarastų proporcijų išvykusi pas vyrą į Graikiją“, – su šypsena sakė šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje rengtuose muzikos apdovanojimuose „Aukso lašas“ apsilankiusi ir sekmadienį ryte pas sutuoktinį krepšininką Ronaldą išskrendanti pašnekovė.

Be jokių pastangų aštuonių kilogramų netekusi atlikėja sako žinanti to priežastį. Ji tikina sulieknėjusi dėl įtampos bei padidėjusio fizinio krūvio – kurį laiką dėl naujos veiklos Lietuvoje viešėdama Gabrielė savo aktyviąja dukrele Adrija rūpinosi viena.

„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“
„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“

„Man visi drabužiai jau buvo per didelį, tad posakis, jog „neturiu ką apsirengti“ buvo įgavęs realų pagrindą. Tiesa, prieš pat Naujuosius metus pajutau, kad grįžtu į buvusias formas. Nors dar sveriu trimis kilogramais mažiau , naujos aprangos pirkti nebereikia – gausus šventinis stalas ir dukrelės viešnagės pas senelius padarė savo“, – juokėsi G. Rutkauskienė-Vasha.

Ji patikino – kūno svorio pasikeitimai su santykių problemomis ar kokiais kitais nemalonumais nesusiję. Žiniasklaidoje buvo pasklidę gandų, kad Gabrielė ir Ronaldas skiriasi, tačiau pora šiuos gandus paneigė.

„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“
„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“

Dainininkė teigė gyvenime nesilaikiusi dietos. Tik tuomet, kai aktyviai sportavo ir paisė griežto mitybos rėžimo, buvo „išdžiuvusi“ panašiai, kaip prieš mėnesį.

„Tuomet ruošiausi kultūrizmo varžyboms, bet taip jose ir nesudalyvavau. Daugiau jokių ekstremalių potyrių šioje srityje nesu patyrusi“, – sakė G. Rutkauskienė-Vasha.  

Naujausi straipsniai