„Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius prisipažino: turi mylimąją ir norėtų vaikų

Justinas Jankevičius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-30 00:59
Komikas ir televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius jau yra pasiruošęs ir nori tapti tėvu. Apie tai jis prisipažino pirmadienio vakarą Kaune filmuojant „Gero vakaro šou“.

Pasibaigus beveik tris valandas „Renginių oazėje“ trukusiam debiutiniam pokalbių laidos filmavimui, Justinas neatskleidė, kiek vaikų norėtų turėti. Tai, anot jo, ne vyro, o moters sprendimas. „Kai tik rasiu moterį, kuriai norėsiu 18 metų mokėti alimentus, su ja ir pasitarsiu“, – patikino J.Jankevičius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas, o gal vis dėlto jau sutiko išrinktąją, nes būtent pirmadienį J.Jankevičius savo „Facebook“ paskyroje pranešė esąs įsipareigojęs, naujosios laidos vedėjas patikino nemėgstąs afišuoti savo santykių ir tą padaręs tik norėdamas vienu kartu pranešti visoms merginoms – jo širdis nebe laisva.

Kol kas J.Jankevičius neketina atskleisti, kas yra jo išrinktoji. Anot jo, dabar dar viskas šviežia, o ir apie asmeninius santykius nemėgsta kalbėti.

Televizijos laidos vedėjas neslepia – galvoti apie tėvystę ji paskatino būtent „Gero vakaro šou“. Viena iš laidos rubrikų yra pavadinta „Rimti pokalbiai“. Jos metu tiek J.Jankevičius, tiek antrasis laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis įvairiomis temomis kalbasi su mažaisiais pašnekovais. Šįkart diskusijos su vaikais buvo skirtos olimpiadai.

„Aš neturiu vaikų, bet mane nustebino, kad su jais laisvai galima kalbėti. Ir žavingiausia tai, jog iki šešerių jie visai nemoka meluoti. Ir po teisybei – aš noriu vaikų. Aš nežinau, kaip šitas projektas „suveiks“ Lietuvos visuomenėje, bet aš galiu užtikrinti – bent vienas pilietis tikrai atsivertė ir stengsis pagerinti šalies demografinę padėtį.“

Pirmosios laidos svečiais tapo olimpiečiai, iš Rio de Žaneiro į Lietuvą parvežę medalius – sunkiaatletis Aurimas Didžbalis bei baidarininkai Edvinas Ramanauskas ir Aurimas Lankas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Su sportininkais „Gero vakaro šou“ vedėjai kalbėjo ne tik apie jų pagrindinį užsiėmimą, bet ir apie naktinius klubus, muštynes, merginas, slapčiausius norus, filmus su zombiais ir daugelį kitų dalykų.

„Mes organizuojame vakarėlį, į kurį yra pakviesta visa Lietuva. Linksmiausias dalykas mums yra tai, kad mes galėsime eksperimentuoti ir kaskart sugalvoti ką nors naujo. Tikimės, kad žiūrovai į tai pasiners kartu“, – apie laidą pasakojo J.Jankevičius.

„Gero vakaro šou“ – tai TV3 premjera, įkvėpta „JJ show“ ir „Kitokių pasikalbėjimų“ vakarų. Čia bus kalbinami žinomi žmonės, netikėtais kampais atskleidžiant jų portretus, skambės gyvo garso pasirodymai, su humoru bus apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atliks mažieji herojai – talentingi vaikai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai