Geriausius draugus Hario Poterio filmuose vaidinę Danielis Radcliffe'as ir Rupertas Grintas realiame gyvenime nepalaiko jokių ryšių

Rupertas Grintas, Emma Watson, Danielis Radcliffe`as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-24 09:01
Dauguma Hario Poterio gerbėjų buvo įsitikinę, kad neišskiriamą trijulę Harį, Ronį ir Hermioną vaidinantys aktoriai yra geriausi draugai ir realybėje, tačiau Danielis Radcliffe'as atskleidė, kad su raudonplaukiu Rupertu Grintu nepalaiko jokių ryšių.

„Sunday Mirror“ Danielis Radcliffe'as sakė, kad su Hermioną vaidinusia aktore Emma Watson dažnai susiskambina arba susirašo el. paštu ar telefonu, o štai su Rupertu Grintu visiškai nebendrauja.

„Visi mano, kad aš, Emma ir Rupertas esame geriausi draugai ir kartu leidžiame laisvalaikį, – interviu sakė 22-ejų D.Radcliffe'as. – Tačiau pasakysiu tiesiai – su Emma nuolat susirašinėjame, o su Rupertu mes nei susirašome, nei susitinkame.“

„Jei aš pamatau jį kartą per šešis mėnesius, tai, be abejo, pasisveikiname, paklausiame, kaip sekasi, tačiau tai viskas“, – pridūrė aktorius.

Praėjusią vasarą vykusioje paskutinės dalies apie Harį Poterį premjeroje trejetas linksmai nusiteikęs pozavo fotografams, o gerbėjai nė įtarti negalėjo, kad jie nėra tokie artimi kaip atrodo. Po šios premjeros nutrūko visi Danielį ir Rupertą sieję ryšiai.

D.Radcliffe'as ruošiasi netrukus pristatyti pirmąjį savo filmą po Hario Poterio – mistinį trilerį „The Woman In Black“. Šiame filme Danielis pirmą kartą vaidina personažą, kuris yra vyresnis už jį patį. „Filme man yra 24-eri ir aš netgi turiu sūnų“, – sakė D.Radcliffe'as.

E.Watson po Hario Poterio nusifilmavo juostoje „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“ bei „The Perks of Being a Wallflower“, R.Grintas šiuo metu filmuojasi keliose juostose, kurios kino teatrus turėtų išvysti kitais metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai