Geriausios savaitės komedijos ir dramos

„Pragaras rojuje“ („Lo imposible“, 2012, IMDb – 7,6) / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-26 13:30
Šią savaitę kino filmų gerbėjus TV.lt kvies patirti nuotykius ore ir kartu paskraidyti su kino juostų („93-iasis reisas“, „Aš tokia susijaudinusi!”) herojais. Filmai – „Pragaras rojuje“ ir „Mano širdis Afrikoje“ suteiks galimybę išvysti stichijos nuniokotą Tailandą ir nusikelti į egzotiškąją Pietų Afrikos Respubliką. „Miego mokslas“ nukels į fantazijų pasaulį, o likusios kino juostos leis pasimokyti iš veikėju klaidų.

„Pragaras rojuje“ („Lo imposible“, 2012, IMDb – 7,6)

Pirmadienį 18.00 val. arba antradienį 10.00 val.

Per TV1000 Premium

Tai tikrais įvykiais paremta istorija, kurioje veikėjas Henris, jo žmona Marija ir trys sūnūs poilsiauja Tailando kurorte. Netikėtai smagias šeimos atostogas sudrumsčia viena didžiausių šių laikų gamtos katastrofų – cunamis. Šėlstanti stichija išskiria Henrio bei Marijos šeimą. Neprarasdami vilties šeimos nariai stengiasi surasti vieni kitus neatsisakydami padėti dar labiau nukentėjusiems turistams ir kurorto gyventojams.


„93-iasis reisas“ („United 93“, 2006, IMDb – 7,7)

Pirmadienį 18.00 val. arba antradienį 14.00 val.

Per TV1000 Action

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Ši kino juosta kino kritikų internete buvo išrinkta geriausia 2006-ųjų kino juosta. Britų režisierius Paulo Greengrasso stengiasi atkurti 2001 metų rugsėjo 11-osios teroristų atakos JAV įvykius. Pasaulio prekybos centras ir Pentagonas buvo objektai, į kuriuos nusitaikė teroristai, užgrobdami tris lėktuvus. Tačiau užgrobtų lėktuvų buvo keturi ir šis filmas papasakos būtent šio lėktuvo istoriją.


„Miego mokslas“ („La science des rêves“, 2006, IMDb – 7,4)

Pirmadienį 21.00 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Stefanas – jaunuolis, pasižymintis hiperaktyvia vaizduote ir menine siela, galvoje susikūręs svajonių ir sapnų pasaulį. Paryžiuje dirbdamas gerai apmokamą darbą jaunuolis nesijaučia laimingas ir vis dažniau pasineria į svajonių pasaulį, kuriame televizijos studijoje veda specialią laidą ir tiesioginiame eteryje kiekvienam žiūrovui pagal pageidavimus kuria nerealius sapnus. Stefanas beprotiškai įsimyli naująją kaimynę, tačiau jam darosi sudėtinga atskirti realybę nuo svajonių.


„Mano širdis Afrikoje“ („Mein Herz in Afrika“, 2007, IMDb – 5,4)

Antradienį 21.05 val. arba trečiadienį 10.55 val.

Per TV8

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Vokietijos zoologijos sodo darbuotojos Verenos Bekman tikslas – pargabenti du gepardus iš vaizdingojo Keiptauno, esančio Pietų Afrikos Respublikoje. Šią misiją jai padės atlikti daktaras Georgas Hilas. Deja, Afrikoje jie patenka į autoavariją ir Verenai tenka užsibūti šiame žemyne. Situaciją komplikuoja atšiauriai su ja bendraujanti gyvūnų prieglaudos direktorė Agnes Paterson. Kokios tokio elgesio priežastys?


„Aš tokia susijaudinusi!” („Los amantes pasajeros“, 2013, IMDb – 5,7)

Antradienį 23.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Kino juostoje išvysite neprilygstamuosius aktorius – Penelopę Cruz ir Antonio Banderasą. Iš Madrido į Meksiką skrendančiame lėktuve paaiškėja, kad sugedo važiuoklė, todėl avarinis nusileidimas atrodo neišvengiamas. Filmo režisieriaus Pedro Almodovaro personažai neleis nuobodžiauti. Siekdama išvengti panikos lėktuve, įgula užmigdo ekonominės klasės keleivius, o su nemiegančiais verslo klasės keleiviais puola skanauti kokteilių, pagardintų meskalinu...


„Didysis Bakas Hovardas“ („The Great Buck Howard“, 2008, IMDb – 6,5)

Trečiadienį 21.30 val.

Per BTV

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Bakas Hovardas - genialus iliuzionistas, praradęs savo populiarumą. Tikėdamasis vėl tapti įžymiu, jis nusprendžia ieškoti naujo gastrolių vadybininko ir asmeninio asistento. Trojus Geiblas - iš teisės studijų išmestas ir rašytoju svajojantis būti jaunuolis. Šių dviejų jaunuolių keliams susikirtus bei padedant viešųjų ryšių specialistei Valeri, Bakas sulaukia sėkmės ir sugrįžta į amerikiečių sąmonę, kartu pasiimdamas ir Trojų.


„Myliu tave, Filipai Morisai!“ („I Love You Phillip Morris“, 2009, IMDb – 6,7)

Ketvirtadienį 21.10 val.

Per Init

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Styvenas (akt. Jimas Carrey) yra policininkas, laimingai vedęs ir gyvenantis pavyzdingą amerikiečio gyvenimą. Jis slepia faktą, kad yra gėjus. Vyrukas nutaria, kad pakanka apsimetinėti ir veidmainiauti: jis nori būti savimi ir gyventi taip, kaip liepia širdis, tad persikrausto į Majamį ir neilgai trukus susirandą vaikiną. Tačiau dėl sukčiavimų greit patenka už grotų, kur sutinka Filipą Morisą ir beviltiškai jį įsimyli.


„Širdžių ėdikas“ („Playing for Keeps“, 2012, IMDb – 5,7)

Penkatdienį 22.15 val.

Per LNK

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Garsus futbolininkas Džordžas bando ištaisyti praeities klaidas: jis grįžta į gimtąjį miestą, kur gyvena buvusi žmona ir sūnus. Norėdamas būti arčiau savo vaiko Džordžas priima pasiūlymą tapti sūnaus futbolo komandos treneriu. Žavus vyras iškart patraukia trijų gražuolių moterų – savo treniruojamų berniukų mamų – dėmesį. Ar buvusiai futbolo žvaigždei pavyks susikurti naują gyvenimą?


„Kai norėsi pasilinksminti, paskambink...“ („For a Good Time, Call...“, 2012, IMDb – 6)

Penktadienį 20.45 val. arba šeštadienį 12.15 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Kas gali būti bendra tarp merginų, kurios yra visiškos priešingybės viena kitai? Ogi – bendras verslas, kuriam merginos ryžtasi, nes baigiasi pinigai svajonių butams Niujorke išlaikyti. Tačiau, kai jų verslo partnerystė prasideda, šiai naujai užsimezgusiai draugystei iškyla netikėtų sunkumų, kurie, kaip pačios sako, gali priversti jas „pasikarti ant telefono“.


Daugiau televizijos programų ir filmų aprašymų rasite www.tv.lt

Temos:
Tai įdomu

Naujausi straipsniai