Geriausios savaitės komedijos ir dramos

„Atsiduok šiam valsui“ („Take This Waltz“, 2011, IMDb – 6,6) / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-12 13:04
Šią savaitę nestigs dramatiškų gyvenimo vingių ir likimų, su kuriais teks susidurti TV.lt rekomenduojamų filmų herojams. Skirtingi herojų siekiai ir amžius bei vietovės neleis nuobodžiauti prie televizoriaus ekrano, o gerai kino ekrane pažįstami aktoriai Jackie Chanas ir Sacha Baron Cohenas išspaus ne vieną juoko ašarą.

„Atsiduok šiam valsui“ („Take This Waltz“, 2011, IMDb – 6,6)

Pirmadienį 17.05 val. arba antradienį 11.00 val.

Per TNT Film

Skrisdama atgal į Torontą Margot (akt. Michelle Williams) lėktuve sutinka gražų nepažįstamąjį. Skrydžio metu pakeleiviai susibendrauja, o kviesdami taksi supranta, jog yra netgi kaimynai. Nors Margot prisipažįsta, kad yra ištekėjusi, tačiau vasaros karštis ir susižavėjimas patraukliu menininku, kuris gyvena kitoje gatvės pusėje, sujaukia jos jausmus ir ji nebesupranta, ar dar myli savo vyrą...


„Gyvenimo lobis. Nuotykiai Panamoje“ („The Gold Quest – A Journey to Panama“, 2011)

Antradienį 21.05 val. arba trečiadienį 10.55 val.

Per TV8

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Jau daugelį metų Viljamas Brokas ieško lobio, bet praradęs viltį staiga praturtėti, Viljamas netikėtai sužino, kaip nusigauti iki seniai paskendusio laivo, kuriame, tikėtina, yra nemažai turtų. Vienintelė kliūtis – jo sveikata, jis jau patyrė kelis infarktus. Jo dukrai Joanai gydytojas paaiškina, kokia sunki tėvo sveikatos būklė ir kad jam būtina brangi operacija. Mergina nusprendžia parduoti tėvo laivą, kad gautų pinigų jo gydymui.


„Medžioklė“ („Jagten“, 2012, IMDb – 8,3)

Trečiadienį 19.00 val., ketvirtadienį 14.40 val., šeštadienį 20.40 val. arba sekmadienį 16.50 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tai pasakojimas apie tai, kaip apkalboms, abejonėms ir pagiežai leidžiama klestėti, kol pradedama ieškoti kaltų, keliant grėsmę nekalto žmogaus gyvenimui. Lucas – buvęs mokytojas, kuris, išgyvenęs skyrybas ir praradęs darbą, yra priverstas pradėti gyvenimą iš naujo. Kai tik viskas ima suktis gerąja linkme, jo gyvenimas subyra melagingai replikai mažoje bendruomenėje sukėlus kolektyvinę isterijos būseną. Šiam melui plintant, Lucas yra priverstas vienas kovoti už savo gyvenimą ir garbę.


„Meilė“ („Amour“, 2012, IMDb – 7,8)

Trečiadienį 22.30 val., penktadienį 00.45 val. arba sekmadienį 23.35 val.

Per LRT Kultūra arba TV1000 East

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

2013 m. „Auksinio gaublio“ ir „Oskaro“ statulėles už geriausią užsienio filmą laimėjusi kino juosta pasakoja apie aštuoniasdešimtmečių porelę, kurių meilė patiria didelius išbandymus, kai vieną jų ištinka širdies smūgis, o kitas turi prisiimti slaugytojo vaidmenį. Atsidavęs vyras Džordžas bando susidoroti su sunkiai įveikiama užduotimi – tapti visapusišku Anos slaugytoju. Kino juosta atskleidžia, kokie atsiskyrę nuo visuomenės šie išsilavinę žmonės tapo, kai išėjo į pensiją.


„Slaptas ženklas“ („An Invisible Sign“, 2011, IMDb – 5,4)

Penktadienį 13.40 val. arba šeštadienį 09.15 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Šioje kino juostoje išvysite nepaprastu grožiu apdovanotą aktorę Jessicą Albą. Aktorė įkūnys Mon1 Grei – mažą mergaitę, kurios tėvą pasiglemžė paslaptinga psichinė liga. Dėl šios priežasties mergina panyra į matematikos pasaulį. Savyje atradusi nepaprastą mokytojos talentą, Mona įsidarbina mokykloje matematikos mokytoja ir taip sugrįžta į gyvenimą, o kolega Benas Smitas (akt. Chrisas Messina) ima jai rodyti švelnius jausmus.


„Į Romą su meile“ („To Rome with Love“, 2012, IMDb – 6,3)

Penktadienį 14.05 val. arba šeštadienį 06.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tai dar vienas puikus režisieriaus Woody Alleno kūrinys, pristatantis vieną labiausiai ikvepiančių miestų – Romą. Filme stebimos kelios siužetinės linijos su skirtingais herojais: jaunystę išgyvenančiu žinomu Amerikos architektu; paprastu viduriniosios klasės romėnu; jauna pora iš provincijos, įsitraukusia į individualius romantinius susitikimus; ir Amerikos operos režisieriumi, besistengiančiu į sceną prastumti dainuojantį laidotuvių biuro savininką.


„Kaimynas šnipas“ („The Spy Next Door“, 2010, IMDb – 5,4)

Penktadienį 20.45 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Pati sunkiausia ir netgi pavojingiausia užduotis buvusiam šnipui Bobui Ho (akt. Jackie Chanas) yra įveikiama be rimtų pastangų. Tačiau netikėtai jam tenka prižiūrėti tris savo draugės vaikus, o tai pasirodo – misija neįmanoma, kadangi vienas iš vaikų internetu netyčia parsisiunčia slaptus užrašus ir netrukus jų namuose apsilanko rusų teroristai.


„Bruno“ („Bruno“, 2009, IMDb – 5,9)

Penktadienį 21.00 val. arba sekmadienį 01.35 val.

Per TNT Film

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tai kino juosta su neprilygstamuoju komiku Sacha Baron Cohenu (Bruno). Bruno tikisi tapti antruoju garsiausiu Austrijos žmogumi po Hitlerio. Tik, žinoma, kitoje srityje, mat Bruno – ambicingas mados pasaulio atstovas iš Austrijos. Jis supranta, kad norint neištirpti tokioje jūroje žmonių ir išgarsėti šioje šalyje, reikia tapti pačiu heteroseksualiausiu vyru pasaulyje ir įsivaikinti juodaodį kūdikį iš Afrikos.


„Ana ir princas“ („Geliebter Johann geliebte Anna aka Anna and the Prince“, 2009, IMDb – 6,3)

Šeštadienį 20.00 val. arba sekmadienį 21.50 val.

Per TV8

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tai istorija apie Habsburgų dinastijos atstovo Johano ir paprastos merginos Anos Ploščl meilę. Hercogas įsimyli ir nori vesti penkiolikmetę pašto viršininko dukrą, tačiau šis jo ketinimas susiduria su daugybe prieštaravimų. Siekdami tautos ir savo brolio Johano šeimos gerovės, penkiolikametės Anos tėvas ir Austrijos imperatorius Pranciškus I atmeta hercogo prašymą vesti. Mylimųjų lauks ilgas ir sudėtingas kelias iki savo laimės.


Daugiau televizijos programų ir filmų aprašymų rasite www.tv.lt

Temos:
TV Tai įdomu

Naujausi straipsniai