Geriausios savaitės komedijos ir dramos

„Ponia Petigriu gyvena šia diena“ („Miss Pettigrew Lives For a Day“, 2008, IMDb – 7,1) / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-05 13:00
TV.lt darbo savaitę kviečia pradėti lengvai ir vakarais atsipalaiduoti žiūrint geriausias savaitės komedijas arba dramas. Jūsų lauks magijos kupini filmai („Gerosios raganos dovana“, „Bekraštė istorija“). Juoko dozę patirsite su aktoriais: Cameron Diaz ir Ashtonu Kutcheriu („Pametę galvas Las Vegase“), Katherine Heigl („Užkibo“) bei Jackie Chanu („Kūdikis už 30 milijonų“). Meilės tinkluose pasimetę herojai atsiskleis filmuose: „Ponia Petigriu gyvena šia diena“, „Gyvenimas tik prasideda!“, „Laisvieji menai“ ir „Dubleris“.

„Ponia Petigriu gyvena šia diena“ („Miss Pettigrew Lives For a Day“, 2008, IMDb – 7,1)

Pirmadienį 17.20 val.

Per TV1000 East

Ponią Petigriu jau ketvirtą kartą atleidžia iš darbo. Griebdamasi paskutinio šiaudo ji pasisiūlo dirbti aukle. Netrukus paaiškėja, kad ją įdarbinusi garsi aktorė ir dainininkė Delisa Lafos – ieško sekretorės. Petigriu sužino, kad Delisa bendrauja su trimis vyriškiais: neturtingu muzikantu, pasiturinčiu klubo savininku ir teatro impresarijumi. Tuo pat metu Delisa gauna pasiūlymą sutvarkyti neištikimos madų žurnalo redaktorės ir jos sužadėtinio, apatinių dizainerio, santykius.


„Gerosios raganos dovana“ („The Good Witch's Gift“, 2010, IMDb – 7,3)

Pirmadienį 21.05 val. arba antradienį 11.00 val.

Per TV8

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Kesės sužadėtinis policijos vadas Džeikas sumano padaryti jai staigmeną ir pasiūlo tekėti nedelsiant, tiesiog per Kalėdas. Iki Kalėdų visai nedaug – tik kelios dienos, tad panašu, jog Kesei prireiks magiškų galių, kurių ji turi, nes yra geroji ragana. Ruošdamasi vestuvėms pora susiduria su nesklandumais: buvęs kalinys ir senas Džeiko priešas grįžta į miestą, Kesė neranda savo dokumentų, Džeiko vaikai reikalauja dėmesio, o vienas iš jų net pameta vestuvinį žiedą.


„Gyvenimas tik prasideda!“ („Les Beaux Jours“, 2013, IMDb – 6,3)

Antradienį 16.30 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Karolina išeina į užtarnautą poilsį, ši garbaus amžiaus moteriškė turi marias laisvo laiko, kurio neleidžia veltui. Vieną dieną Karolina sutinka jauną vyriškį, kuris ją įsimyli. Užsimezgęs gražus, bet pavojingas romantiškas ryšys moteriai suteikia aibę naujų įspūdžių ir sulaužo nustatytas taisykles. Karolina tampa savo gyvenimo šeimininke ir išgyvena antrą jaunystę.


„Užkibo“ („Knocked Up“, 2007, IMDb – 7,1)

Antradienį 21.00 val., penktadienį 18.00 val. ir šeštadienį 10.00 val.

Per Universal arba TV1000 Premium

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Šiame kino filme pamatysite už antraplanį vaidmenį seriale „Grei anatomija“ „Emmy“ statulėle apdovanotą aktorę Katherine Heigl (Elison). Jauna ir perspektyvi žurnalistė netikėtai tampa nėščia, vieną naktį bare, „laistant“ sėkmingą savo karjerą kartu su vyresne seserimi Debe, ji susipažįsta su simpatišku tinginiu Benu Stounu ir pažintį pratęsia... lovoje. Elison tenka pasirinkti: viską išspręsti pačiai, arba mėginti geriau pažinti vaiko tėvą...


„Laisvieji menai“ („Liberal Arts“, 2012, IMDb – 6,8)

Trečiadienį 19.00 val., ketvirtadienį 14.45 val., šeštadienį 20.50 val. arba sekmadienį 17.10 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Jesse santykiai su mergina sužlunga, o darbas tampa per daug monotoniškas. Kai jo buvusio koledžo profesorius paprašo pasakyti kalbą per jo išėjimo į pensiją vakarienę, Jesse užplūsta prisiminimai ir nostalgija apie universitetą, kuriame studijavo. Čia Jesse netikėtai susipažįsta su Zibby - linksma antro kurso koledžo studente ir jaučiasi atgavęs jėgas bei įgavęs dozę optimizmo ateičiai.


„Dubleris“ („La Doublure“, 2006, IMDb – 6,7)

Ketvirtadienį 19.30 val. arba penktadienį 09.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Pjeras Levaseras – vienas turtingiausių pasaulio žmonių, kuris gali sau leisti viską, išskyrus skyrybas, nes kontrolinis akcijų paketas priklauso jo žmonai. Tokia padėtis jo neatbaido nuo noro turėti meilužę, tačiau netikėtai į laikraščius patenka kompromituojančios paparacų nuotraukos, kuriose milijonierius „pagautas“ su drauguže. Nuotraukose užfiksuotas atsitiktinio praeivio veidas Pjerui tampa gelbėjimosi šiaudu. Ar milijonieriui pavyks išsisukti iš situacijos?


„Pametę galvas Las Vegase“ („What Happens in Vegas“, 2008, IMDb – 6,1)

Penktadienį 22.15 val.

Per LNK

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Šioje kino juostoje išvysite žavinguosius aktorius Cameron Diaz (Džoja) ir Ashtoną Kutcherį (Džekas). Vienoje lovoje po audringos nakties prabudę ir auksinius žiedus pamatę du nepažįstamieji suvokia, kad vakar jie susituokė.  Nieko nelaukdami Džekas ir Džoja patraukia anuliuoti santuokos, tačiau vieno iš jų laimėtas 3 milijonų dolerių aukso puodas susuka jiems galvas ir tarp sutuoktinių užverda tikrų tikriausia kova dėl kiekvieno cento.


„Kūdikis už 30 milijonų“ („Rob-B-Hood“, 2006, IMDb – 6,7)

Šeštadienį 19.00 val.

Per TV3

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Vieną dieną aistringas lošėjas Fongas (akt. Jackie Chan) netikėtai randa vaiką ant laiptinės kilimėlio prie namų durų. Fongą nuolatos persekioja kreditoriai, kuriems jis yra prasiskolinęs. Azartiškasis lošėjas bandys išsivaduoti  nuo amžinų problemų ir čia jam pagelbės prie slenksčio paliktas kūdikis. Ar Fongui pavyks suminkštinti kietas kreditorių širdis?


„Bekraštė istorija“ („Fall“, 2006, IMDb – 7,9)

Sekmadienį 18.30 val.

Per Init

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Rojus – profesionalus kaskadininkas, kuris po nesėkmingo šuolio netenka galimybės vaikščioti. Kamuojamas nepakeliamo skausmo už dozę morfijaus, slapta atnešto iš ligoninės sandėlio, charizmatiškajai Aleksandrijai pasakoja kvapą gniaužiančią istoriją. Jo pasakojimai lakioje penkerių metų mergaitės vaizduotėje akimirksniu tampa magiškomis ir spalvingomis fantazijomis.


Daugiau televizijos programų ir filmų aprašymų rasite www.tv.lt.

Temos:
Tai įdomu

Naujausi straipsniai