Geriausios sąlygos kokybiškam miegui

Miego kokybė / Užsakovo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-14 18:17
Daugelis mokslinių tyrimų rodo, kad žmogaus sveikata tiesiogiai susijusi su miego kokybe. Vis dėlto 77 proc. europiečių neturi optimalių miego sąlygų. Dar labiau stebina tai, kad daugelis žmonių apskritai nekreipia dėmesio į miegamojo aplinką ir miego sąlygas.    

Pagrindiniai kokybišką miegą lemiantys veiksniai yra tamsa, tyla ir gaivus oras. Geriausiai išsimiegosite visiškai užtemdytame kambaryje, nes mūsų akys

Pagrindiniai kokybišką miegą lemiantys veiksniai yra tamsa, tyla ir gaivus oras.

ir kūnas į dienos šviesą reaguoja ne tik dienos metu, bet ir tuomet, kai miegame. Gatvės šviesos gali trukdyti pasiekti gilaus miego stadiją, kai organizme vyksta gyvybines jėgas padedantys atgauti procesai. Tinkama temperatūra ir kambario išvėdinimas prieš miegą – labai svarbūs faktoriai, norint gerai išsimiegoti.

Neperšviečiamos VELUX užuolaidėlės suteikia galimybę užtamsinti kambarį ir reguliuoti įeinančios šviesos kiekį. Tai padeda sukurti idealias sąlygas kokybiškam miegui, taip pat ir pasiruošti energingai dienai.

Užsakovo nuotr.
Užsakovo nuotr.

VELUX užuolaidėlės tinka VELUX stogo langams. Samdyti meistro ar matuoti lango neprireiks – užuolaidėles galite susimontuoti ir patys.

Su VELUX naktys taps tamsesnės, o dienos šviesesnės!

Sužinokite daugiau: www.velux.lt

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai