„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ pasiekė kino teatrus – žiūrovai mėgaujasi neišsemiamo originalumo švente

„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-15 20:19
„Geriausias KANŲ LIŪTŲ reklamas“ antradienį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje žiūrėjo apie 12 000 žiūrovų. Dauguma lankytojų dar prieš prasidedant seansams teigė, kad šis renginys jiems jau seniai tapo tradicija. Jo metu apžvelgiamos ne tik išskirtiniausios, įvertintos bei pripažintos reklamos, bet ir opios socialinės temos, karštligiškai aptarinėjamos viso pasaulio.

Spalio 15 d. kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyravo šventinė nuotaika. Jau popiet į sales gužėjo minios žmonių, o atmosfera dar labiau suintensyvėjo atėjus vakarui. Lankytojai džiaugėsi turėdami galimybę net dviem valandoms pasinerti į kitokį, ypač kūrybišką reklamų pasaulį.

Žiūrovai po pirmųjų seansų jautėsi pakylėti. „Pasisėmėme idėjų visiems metams“, – teigė didžioji dalis lankytojų. Labiausiai jie įvertino tai, kad laikas, praleistas kino salėje, visiškai neprailgo ir buvo kokybiškas. „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ nuteikė maloniai bei įkvėpė.

Prieš vieną iš seansų sutikta menininkė Agnė Kišonaitė sakė, kad labiausiai šio renginio metu ją domina netikėtumas.

„Pradedi žiūrėti reklamą ir dažnai nežinai, kas netrukus tavęs laukia. Esu viena iš tų žiūrovų, kurie nubraukia ašarą, jei reklama sujaudina. Žinoma, geriau, kai reklamos nudžiugina“, – šypsojosi Agnė.

„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ produktų ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė taip pat sakė besižavinti būrius viliojančiu renginiu.

„Stengiuosi apsilankyti kiekvienais metais. Čia daug idėjų, inspiracijų, pati dirbu tokioje srityje, kur dažnai gali pritaikyti tam tikrus dalykus, pamatytus per renginį. Reikia matyti, kuo gyvena pasaulis, įvairiausi prekiniai ženklai – niekas nestovi vietoje. Ateidama čia aš jaučiuosi, jog augu, semiuosi idėjų kaip specialistė, savo srities profesionalė.“

„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
„Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

Tinklaraštininkė „Knygų dama“ Nora Žaliūkė „Geriausias KANŲ LIŪTŲ reklamas“ apibūdino kaip neišsemiamo originalumo šventę.

„Nors renginio nepraleidžiame jau daug metų, aš kaskart stebiuosi kūrėjų išmone ir talentu sujaudinti, prajuokinti, nustebinti ar net šokiruoti kelių minučių, o kartais ir dar trumpesniu, filmuku. Pati rašau knygų apžvalgas, jos dažnai būna ilgos ir net pasitelkdama ilgus sakinius, ir kelias pastraipas, kartais nesugebu perteikti norimos emocijos. O čia vienu geru šaukiniu, vienu geru vaizdu pavergiamos minios. Tikriausiai nebuvo metų, kada iš kino salės būčiau išėjusi nebraukdama ašarų. Vienos nukrenta iš juoko, kitos iš gailesčio, dar kitos – iš pajaučiamos kūrybinės didybės ir talento, kurį dažnai demonstruoja prekinių ženklų gigantai. Jų siunčiamos žinutės dažniausiai būna toli gražu ne tik apie prekę. „Kanų liūtų reklamos“ nėra vien tik reklamos. Tai – atskira, paliečianti ir milžiniškų kūrėjų pastangų reikalaujanti meno rūšis.“

Nora Žaliūkė
Nora Žaliūkė

Rinkodaros specialistė Justina Jarutė prisipažino, kaip ir Nora, esanti didžiulė „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ gerbėja.

„Visada jų laukiu su lengvu jauduliu. Šiam ypatingam renginiui sąmoningai kaupiuosi. Iš pirmos pažiūros, juk čia tik geriausių reklamų kratinys – pasotini akis, smegenis ir išeini, bet iš tiesų per tas kelias valandas beprotiškai išsitaškai emociškai. Reklamos kabina iki širdies gelmių. Viena smūgiuoja į pilvą, priversdama kvatotis, kita – jau drebina krūtinę ir spaudžia ašarą. Genialią produkto reklamą keičia kūrybiškiausiai ir jautriausiai pateikiamos socialinės problemos. „Kanų liūtų reklamos“ – labai stipri, aukščiausios prabos patirtis.“

Justina Jarutė ir Justinas Jarutis / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Justina Jarutė ir Justinas Jarutis / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.

Primename, jog „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ papildomi seansai Vilniuje ir Kaune vyks iki spalio 24 dienos.

O taip pat šiemet pirmą kartą „Geriausias KANŲ LIŪTŲ reklamas“ rodys ir mažesniųjų miestų kino teatrai – su lietuviškais subtitrais. Seansai vyks Alytuje, Marijampolėje, Ukmergėje, Gargžduose, Telšiuose, Utenoje, Jonavoje, Tauragėje, Prienuose, Rokiškyje ir Mažeikiuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai